25 odsłon WPT na 25-lecie jego istnienia!

Możliwość komentowania 25 odsłon WPT na 25-lecie jego istnienia! została wyłączona Aktualności, Nauka

Wrocławski Park Technologiczny kończy 25 lat! Z tej okazji poznamy różne odsłony działalności WPT, które w kampanii #25latWPT zaprezentują m.in. członkowie zespołu Parku, działający w nim przedsiębiorcy, ale też wieloletni partnerzy WPT.

25 lat WPT grafika WPT

Wrocławski Park Technologiczny to jeden z największych parków technologicznych w Polsce. Na co dzień działa na jego kampusie ponad 200 firm zatrudniających ponad 2000 osób. To miejsce, w którym rozwija się wrocławska przedsiębiorczość i innowacje, z których Wrocław jest znany na całym świecie.

Laboratoria WPT - fot. Wrocławski Park Technologiczny (10)

Laboratoria WPT – fot. Wrocławski Park Technologiczny (10)

– W WPT mówimy, że przyszłość trzeba zaprojektować. I robimy to od 25 lat! Zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju ich firm, dostarczając wszystko to, czego mogą potrzebować na swojej biznesowej ścieżce – od biur, przez zaplecze laboratoryjne po np. fachowe wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań – komentuje Maciej Potocki, Prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Laboratorium Ampicon w WPT, na zdjęciu dr Janusz Piechota - fot. Wrocławski Park Technologiczny

Laboratorium Ampicon w WPT, na zdjęciu dr Janusz Piechota – fot. Wrocławski Park Technologiczny

Wrocławski Park Technologiczny to jednak o wiele więcej, co pokaże kampania, w ramach której codziennie, przez 25 dni będziemy poznawać nową historię, nowe spojrzenie na WPT, nową osobę z nim związaną.

– WPT działa po to, by wspierać różne formy przedsiębiorczości – tą związaną z biznesem, ale też np. aktywnością społeczną czy edukacją. Zgromadziliśmy wokół siebie społeczność wielu pełnych energii, pasji i zaangażowania ludzi, którzy z okazji naszego jubileuszu zgodzili się opowiedzieć o tym, czym jest dla nich WPT – dodaje Maciej Potocki.

Budynek Delta, kampus WPT fot. Wrocławski Park Technologiczny (2)

Budynek Delta, kampus WPT fot. Wrocławski Park Technologiczny (2)

Kampanię będzie można obejrzeć w mediach społecznościowych WPT oraz na www.technologpark.pl/25latwpt

źródło informacji: Wrocławski Park Technologiczny  –  https://www.technologpark.pl/2023/07/mija-25-lat-od-utworzenia-wpt/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone