Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.

Możliwość komentowania Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. (Wrocławski Rynek Hurtowy) jest miejscem dobrze znanym wielu przedsiębiorcom w całym kraju. Na obszarze 37 hektarów funkcjonuje blisko 500 firm – w tym hurtownicy, importerzy oraz producenci branży ogrodniczej, florystycznej, ale także spożywczej i przemysłowej.

Firma jest spółką akcyjną działającą od 1995 roku, zajmuje się głównie organizacją rynku hurtowego w zakresie obrotu handlowego artykułami rolno-spożywczymi i kwiatami (branża dominująca) oraz obsługą i wynajmem nieruchomości komercyjnych. Centrum to łącznie ponad 42 tys. m2 powierzchni magazynowo – handlowych z dobrze rozbudowaną siecią dróg wewnętrznych i parkingów. Sprzedaż odbywa się w halach (niektóre, jak hala kwiatowa o powierzchni 1,19 ha, są klimatyzowane i wyposażone w chłodnie) oraz pod wiatami. Na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A., pod wiatami i w nowoczesnych, klimatyzowanych pawilonach, w każdy piątek tygodnia, odbywa się hurt zoologiczny.

Zarząd Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. serdecznie zaprasza do podjęcia współpracy w zakresie realizacji planowych inwestycji oraz wynajmu powierzchni handlowych i magazynowych. W 2018 r. zrealizowane zostały m. in. dwie nowe inwestycje w postaci nowoczesnych hal namiotowych. W kolejnych latach zaplanowane została realizacja kolejnych dwóch hal namiotowych. Zarząd Spółki na bieżąco realizuje plany remontowe oraz modernizacyjne mające na celu utrzymanie obiektów w dobrej kondycji technicznej, tak żeby rynek hurtowy był nadal konkurencyjny oraz atrakcyjny nie tylko operatorów i kontrahentów Spółki, ale również dla klientów, którzy regularnie przyjeżdżają na zakupy. Wrocławski Rynek Hurtowy popularnie nazywany giełdą kwiatową to firma, która znana jest mieszkańcom Wrocławia przede wszystkim z bardzo szerokiego asortymentu kwiatów i akcesoriów dekoracyjnych dostępnych na rynku hurtowym. Największą popularnością wśród oferowanych towarów cieszą się kwiaty cięte i doniczkowe, rośliny rabatowe, materiały szkółkarskie, a także produkty ogrodnicze oraz artykuły dekoracyjne.

Przez wiele lat swojej działalności firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Jednym z ostatnich był Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy oraz potwierdzenie o zakwalifikowaniu firmy do III etapu Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest ponadregionalnym rynkiem hurtowym i jedną z największych giełd kwiatowych w Polsce!

Zasady wjazdu i godziny otwarcia znajdują się na stronie internetowej www.dchrs.com.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone