Bajkowa Zyndrama z widokiem na Odrę

Możliwość komentowania Bajkowa Zyndrama z widokiem na Odrę została wyłączona Aktualności, Inwestycje, Mieszkania

Położenie absolutnie idealne. Apartamentowiec przy ul. Zyndrama powstał w bezpośrednim centrum miasta, choć w zacisznym bocznym zaułku, na jednej z licznych wysp Wrocławia — Kępie Mieszczańskiej. W ciągu 10 minut dotrzemy stąd do Ratusza Wrocławskiego Rynku czy na Wyspę Słodową.

Apartamentowiec przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu fot. mat. prasowe

Dobiegła końca budowa apartamentowca przy ulicy Zyndrama z Maszkowic. W inwestycji znajduje się 48 mieszkań. Ich aranżację doceni każdy entuzjasta nowoczesnych wnętrz. Każde z nich zostało zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów konstrukcyjnych. Elewacja wykonywana została z materiałów szlachetnych, zaś dziedziniec wyłożony płytką klinkierową.

 

Apartamentowiec przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu fot. mat. prasowe

Kameralnie i butikowo

Mieszkania bardzo przestronne zostały wykończone w standardzie premium według najnowszych trendów. Dzięki dużym, panoramicznym oknom, wnętrza zostały doskonale doświetlone a widoki na Odrę zapierają dech. To niezwykłe położenie inwestycji (widok na rzekę, na centrum Wrocławia, wyspy i zieloną Kępę Mieszczańską) stanowi o jej atrakcyjności i oryginalności.

Jak podkreśla Miłosz Greszta z zarządu 6B47 Poland, spółki realizującej projekt Zyndrama – Klienci docenili kameralny charakter budynku, butikowe apartamenty oraz fantastyczną lokalizację tuż nad Odrą i niedaleko serca Wrocławia, gdzie tętni życie kulturowe, towarzyskie i biznesowe. W ofercie zostały już naprawdę ostatnie apartamenty. Ceny zaczynają się od 8,5 tysiąca za metr kwadratowy – dodaje Miłosz Greszta.

Główny ATUT – Położenie 

– O powodzeniu sprzedaży nieruchomości decyduje w tym przypadku głównie lokalizacja – inwestorzy zdają sobie sprawę, że gruntów w samym centrum Wrocławia nie będzie przybywać. Natomiast popyt na mieszkanie w takiej lokalizacji stale rośnie – mówi Krzysztof Jabłoński, prezes biura Iglica Nieruchomości. Na wartość inwestycji wpływają również dodatkowe udogodnienia: miejsca parkingowe, stacja ładowania pojazdów elektrycznych czy możliwość podłączenia klimatyzacji, która pozostanie niewidoczna dla oczu mieszkańców.

Apartamentowiec przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu fot. mat. prasowe

Apartamentowiec przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu fot. mat. prasowe

Budynek przy ul. Zyndrama z Maszkowic 20 został zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną Hubka, która z powodzeniem działa na polskim rynku od 1996 roku, mając na swoim koncie między innymi: „Ogrody Grabiszyńskie, Hotel Puro, Hotel Haston czy biurowiec Pegaz. Zyndrama to projekt charakteryzujący się designerskim wystrojem, elegancją i ponadczasową aranżacją. Do apartamentów poprowadzą niemal trzymetrowe drzwi wejściowe oraz lobby o wysokości ponad czterech metrów, wyłożone włoskimi płytami gresowymi. Ściany pokryte są metalizowaną farbą i dębowymi płytkami. Eleganckie klatki schodowe wykończone są gresem i fornirem, a cokoły – stalą nierdzewną. Cichobieżna, nowoczesna winda dociera do każdej kondygnacji.

– Taka dbałość o części wspólne na etapie projektowania i realizacji inwestycji sprawiła, że mieszkania w Zyndramie cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem klientów.. – wyjaśnia Krzysztof Jabłoński, prezes biura Iglica Nieruchomości.

 

 

 

6B47 Poland

Jest lokalną spółką firmy 6B47 Real Estate Investors AG, która prowadzi działalność deweloperską na rynku nieruchomości w Austrii, Niemczech oraz Polsce. 6B47 Poland koncentruje się na działalności w branży nieruchomości na polskim rynku. Deweloper skupia się na inwestycjach w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Jego celem jest rozwój projektów w atrakcyjnych lokalizacjach oraz o wysokich walorach budowlanych.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone