Bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu wrocławskiego

Możliwość komentowania Bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu wrocławskiego została wyłączona Aktualności

W niedzielę 16 czerwca odbędzie się kolejna odsłona akcji Biała niedziela w Powiecie Wrocławskim. Tym razem bezpłatne badania, konsultacje lekarskie i porady z zakresu ochrony zdrowia będą czekać na mieszkańców Kiełczowa.

biała niedziele Siechnice 2019 fot. mat. prasowe

Impreza odbędzie się przy Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie. Zainteresowani będą mogli m.in. poddać się badaniom kardiologicznym, skonsultować swój stan zdrowia z przedstawicielami Dolnośląskiego Centrum Onkologii czy nieodpłatnie wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

RCKiK przyjedzie Krwiobusem, dzięki czemu każdy uczestnik będzie miał możliwość oddania krwi i zostania bohaterem. O atrakcje dla najmłodszych zadba policja, straż pożarna oraz organizacje sportowe – hokeistki na trawie z UKS Orient II Łozina oraz lekkoatleci z GKS Start Długołęka.

Poprzednia Biała niedziela miała miejsce w Siechnicach i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Na najbliższą odsłonę zapraszamy już 16 czerwca w godzinach 10:00 – 18:00. Impreza odbędzie się przy ul. Szkolnej 3 w Kiełczowie.

Info: powiat wrocławski

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone