Blisko 12 000 uczestników weźmie udział w 11. edycji Biegu Firmowego! 

Możliwość komentowania Blisko 12 000 uczestników weźmie udział w 11. edycji Biegu Firmowego!  została wyłączona Aktualności, Sport

Już w najbliższą sobotę, 13 maja, zawodnicy z ponad 500 firm wystartują w ogólnopolskiej, charytatywnej sztafecie. Po tej rozgrzewce, we wrześniu, drużyny firmowe wezmą udział w Rowerowej Grze Miejskiej FRRuuu w trzech miastach. 

bieg-firmowy logo

W tym tygodniu pracownicy firm z całej Polski przeniosą swoje zaangażowanie z codziennych zadań w pracy na aktywną integrację w 5-osobowych drużynach. Uczestnicy mają do pokonania trasę o długości 5 km, a głównym celem jest pomoc i wsparcie 12 małych bohaterów Fundacji Everest. Podopieczni to dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji, a znajdują się w ciężkiej sytuacji materialnej.
Bieg Firmowy jest charytatywną sztafetą biegową dla pracowników firm, w której każdy zawodnik 5-osobowej drużyny, ma do pokonania dystans 5 km w szczytnym celu. Projekt wpisany jest w DNA Wrocławia już od 11 lat! Związane z nim wartości umacniane są od ponad dekady. Dla wielu wrocławskich przedsiębiorstw, udział w wydarzeniu to już tradycja. W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział blisko 12 000 biegaczy z ponad 520 firm z całej Polski.

 

Bieg Firmowy wspiera w tym roku aż 12 małych bohaterów – dzieci z niepełnosprawnościami z Fundacji Everest, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i ich jedyną szansą na sprawniejsze życie jest kosztowna, intensywna rehabilitacja oraz leczenie. Dużą rolę odgrywa tu również wsparcie firm: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, KRUK S.A., Auto Group Polska, Credit Suisse, Frisco.pl, LG Electronics, Pyszne.pl, ZF, MPWiK #PijKranówkę, Moleke, Multisport, Buff, Deviniti, ErgoTax, LLW, WSSE, Valueships, czy ViSHAPE.

Bieg Firmowy to dobra rozgrzewka przed FRRuuu. Wrocław, Warszawa i Poznań rozkręcają rowerową integrację we wrześniu!
Tylko do końca czerwca trwają zapisy do 3. edycji największej integracji rowerowej dla środowiska biznesowego w Polsce. Gra miejska pozwala na aktywizację 4-osobowych zespołów firmowych, gdzie za każdego uczestnika, posadzone zostanie jedno drzewo.

FRRuuu odbędzie się stacjonarnie w trzech miastach w Polsce:

09.09.2023 r. – we Wrocławiu
16.09.2023 r. – w Warszawie
23.09.2023 r. – w Poznaniu

Twoja firma wspiera środowisko z FRRuuu!

Wydarzenie ma na celu aktywną integrację pracowników. Drużyny pokonają około 25-kilometrową trasę, pełną wyzwań i zagadek. Podczas eventu, na uczestników będą czekać niespodzianki od Sponsorów i Partnerów, przekąski regeneracyjne, kawa i wiele innych atrakcji.

FRRuuu, jako największa, rowerowa integracja dla firm na świecie, promuje proekologiczne rozwiązania: zmianę samochodu na rower, założenia less waste events i sadzenie drzew za każdego uczestnika.

 

Jak dołączyć do FRRuuu?

Zapisy trwają do 30 czerwca lub do wyczerpania biletów – ilość miejsc jest ograniczona! Startery są jeszcze dostępne w regularnej cenie na https://rajdrowerowy.pl/ do końca maja.

źródło informacji: firma Compani

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone