BodyTec20 – trenuj zdrowo!

Możliwość komentowania BodyTec20 – trenuj zdrowo! została wyłączona Aktualności, porady ekspertów, Sport

Nowoczesny trening personalny opierający się na metodzie EMS – elektrostymulacji mięśni ma jedną wspaniałą zaletę – to tylko 20 minut jeden raz w tygodniu. Wykonujesz trening a efekty są porównywalne z trzema pełnymi treningami. Podstawowymi atutami treningu opartego na metodzie EMS w BodyTec20 są: oszczędność czasu, odpowiednia waga ciała, poprawa sprawności i wygląd fizyczny, dobre samopoczucie.

Fot. MP Kapitał Polski

 

Trening personalny opierający się na metodzie EMS jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania, czyli bycie w formie przy maksymalnej oszczędności czasu. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i profesjonalną obsługę. Jak podkreślają trenerzy „Trening EMS to krok naprzód nie tylko dla ciała, ale też dla rozwoju osobistego. To jedyna możliwość w ciągu tygodnia, żeby zrobić coś dla siebie i jednocześnie zmieniać coś w sobie”.

 

BodyTec20+ To pierwsza ogólnopolska sieć, która dzięki autorskiej metodzie EMS pozwala na wykorzystanie 20-minutowego treningu raz w tygodniu najbardziej efektywnie, jak się da. Liczysz na bezpieczeństwo, jakość i poziom światowy? W BodyTec20+ wszystko to dostaniesz.

Fot. MP Kapitał Polski

Studia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby intymność treningu pozwalała poczuć, że czas, który spędzasz na treningu, przeznaczony jest tylko dla Ciebie.

Trenerzy to osoby certyfikowane przez instytut GluckerKolleg, Pracują na nowoczesnym systemie miha bodytec®, który jako jedyny w Polsce spełnia wytyczne DIN 33961-5 – najnowszych norm prawnych dotyczących branży EMS.

Studia zlokalizowane są w Łodzi, Pabianicach, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Częstochowie. Sieć, dzieli się na BodyTec20 studio treningu personalnego EMS i BodyTec20+ EMS premium, która skierowana jest do firm, w których pracownik jest najważniejszy.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone