Dla najlepszych na świecie firm i produktów

Możliwość komentowania Dla najlepszych na świecie firm i produktów została wyłączona Aktualności, Kultura

Rozmowa z Mariuszem Pujszo, aktorem, scenarzysta, producentem, pomysłodawcą wydarzenia Luksusowa Marka Roku

Mariusz Pujszo, aktor, scenarzysta, producent, pomysłodawca wydarzenia Luksusowa Marka Roku fot. mat. prasowe

Przed nami kolejna edycja  Gali „ Luksusowej Marki Roku 2018”, która odbędzie się  23–25 listopada 2018 w luksusowym hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim. Na czym polega unikatowość tego wydarzenia?

Na wstępie warto podkreślić, że w tym roku odbędzie się już 9. edycja nagrody Luksusowa Marka Roku. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata, a także osobistości ze świata kultury i sztuki.

Luksusowa Marka Roku, to jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana firmom, usługom  i produktom premium na całym świecie. Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Wydarzenia „Luksusowa Marka Roku z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem właścicieli luksusowych firm z całego świata, ludzi sztuki, biznesu, nauki. Jak powstał pomysł i jak zmieniały się koncepcje tego wydarzenia w ciągu ostatnich lat? 

Pomysł powstał podczas moich zagranicznych podróży biznesowych. Uczestniczyłem w różnych wydarzeniach tego typu. Pomyślałem, że warto by było przenieść na nasz grunt takie imprezy i klimaty, jakie widziałem we Francji i Stanach Zjednoczonych. Byłem kiedyś w Los Angeles i tam odwiedziłem różne znane kluby. Patrzę, a tu siedzi Kevin Costner, tam sławny muzyk gra na trąbce. I można było z tymi gwiazdami tak normalnie sobie pogadać. Ktoś mi powiedział, że skoro już wszedłem do takiego miejsca, to ci wielcy mają prawo myśleć, że jestem synem właściciela lub kimś innym ważnym z ich towarzystwa. Spodobało mi się to i zacząłem w Polsce organizować imprezy art and business party, łączące ludzi sztuki i ludzi biznesu. Potem byłem przez trzy lata redaktorem naczelnym miesięcznika „Gentleman”. Organizowałem różnego rodzaju gale, na których wręczaliśmy naszym laureatom nagrody, ale przede wszystkim była to dla nich znakomita zabawa. Potem wymyśliłem takie wydarzenia jak „Luksusowa Marka Roku” czy Galę „Osobowości i Sukcesy”. Stworzyłem też i przez kilka lat organizowałem podczas międzynarodowego festiwalu filmowego „Polską noc w Cannes”. W luksusowym hotelu Carlton na te Gale przychodziło każdego roku około 1000 osób — znani reżyserzy, aktorzy, producenci, ludzie sztuki.

I tak Luksusowa Marka Roku stała się cyklicznym wydarzeniem, w którym uczestniczą przedstawiciele biznesu, kultury, sztuki czy mediów.  Z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie, gdyż firmy nieustannie wprowadzają na rynek nowe produkty premium. Zależy nam, aby coraz więcej osób i firm zgłaszało się do udziału w Gali, dlatego także za waszym pośrednictwem chcemy dotrzeć do firm w całej Polsce.

Jakie były kryteria uczestnictwa w Gali „ Luksusowa Marka Roku 2018”? Kto może uczestniczyć w kolejnych tego typu wydarzeniach?

Nagrodę Luksusowa Marka Roku otrzymują zarówno produkty, firmy i usługi premium, jak i wyróżniające się na polskim i światowym rynku.

Uzyskanie tytułu laureata „Luksusowej Marki Roku” pozwala myśleć o wzroście przydatności i efektywności przeprowadzanych działań marketingowych, a także o prestiżu, jaki niesie ze sobą. Dla firmy, produktu czy usługi, które na Galach otrzymały tę prestiżową statuetkę od razu otwiera się możliwość nawiązania cennych kontaktów z innymi uczestnikami Gali ze świata biznesu, show-biznesu i mediów. Kontakty międzyludzkie i wymiana opinii, to nadal najlepsze sposoby na budowanie swoich relacji. Podczas Gali wszyscy laureaci mają okazję na bezpośrednią promocję swojej firmy, na nawiązanie współpracy i szukanie potencjalnych partnerów biznesowych oraz nowych możliwości sprzedażowych. Jest to również idealne miejsce na „pochwalenie się” i zaproszenie na Galę swoich dotychczasowych lub przyszłych partnerów biznesowych.

Laureaci mają możliwość przygotowania kampanii marketingowej nagrodzonej firmy, produktu bądź usługi. Bardzo chętnie promują na całym świecie swoje produkty, wykorzystując wizerunek „Luksusowej Marki Roku” i uznając go za wiarygodną rekomendację. Logo naszych nagród pojawia się na firmowych reklamach, stronach  internetowych, newsletterach, ulotkach reklamowych, a także na opakowaniach produktów.

Proszę zdradzić nam swoje najbliższe plany zawodowe. 

Obecnie intensywnie przygotowujemy 9. edycję Gali Luksusowa Marka Roku, która już 23-25.11 w Zamku Biskupim w Janowie Podlskim, następnie Gala Osobowości i Sukcesy 29-31.03 w Pałacu w Łochowie.

Niebawem rozpocznę kęcić film, którego już sam scenariusz zyskuje bardzo dużo dobrych opinii, a od października wznawiamy cykl imprez biznesowych Art &Business Party.

Równolegle pracujemy także nad jubileuszową Galą Luksusowej Marki Roku, która już za rok. Miejsce, które wybrałem na świętowanie 10.edycji wydarzenia, na pewno będzie wielkim zaskoczeniem dla Wszystkich.

Jeśli chcesz wziąć udział w Gali Luksusowa Marka Roku lub zgłosić swój produkt czy firmę, zapraszamy do kontaktu:

Excellent Events, +48 22 253 03 28, info@e-ev.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone