Dołącz do najlepszych z Godłem „Teraz Polska”

Możliwość komentowania Dołącz do najlepszych z Godłem „Teraz Polska” została wyłączona Aktualności, galeria

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 30. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Ponownie nagrodzone zostaną najlepsze produkty, usługi i innowacje, a Godło „Teraz Polska” będzie pomagać milionom klientów w dokonaniu właściwego wyboru podczas zakupów.

Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników konkursu ” Teraz Polska” fot. mat prasowe Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego

Godło „Teraz Polska” należy do najefektywniejszych znaków promocyjnych. Istnieje od 30 lat i przez ten czas nigdy nie zawiodło zaufania, które pokładają w nim krajowi konsumenci, rzetelnie wskazując to, co najlepsze na polskim rynku. Zasady wyboru laureatów Konkursu są tak skonstruowane, że szanse na zwycięstwo w nim mają zarówno małe, lokalne firmy, jak i krajowi potentaci.

– Produkty, usługi i innowacje oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, są nowoczesne, wyjątkowe oraz mają atut krajowego pochodzenia. Wysoka rozpoznawalność znaku „Teraz Polska” wśród konsumentów wpływa pozytywnie na działania promocyjne firm, wspomaga budowanie marki, a także wzbudza zaufanie do nagrodzonych przedsiębiorstw – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, organizator Konkursu „Teraz Polska”.

Jak Godło „Teraz Polska” jest odbierane przez klientów
Aby potwierdzić w jaki sposób konsumenci oceniają znak „Teraz Polska” Fundacja co roku przeprowadza badania społeczno-rynkowe. Oto podstawowe fakty związane z postrzeganiem Godła „Teraz Polska” przez klientów:
– 79,3% respondentów uważa, że Godło „Teraz Polska” jest dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług,
– 77% osób, które zauważyły Godło „Teraz Polska” na produktach i usługach, dokonało zakupu tych produktów,
– 74,4% badanych jest w stanie podać marki lub grupy produktowe oznaczone Godłem „Teraz Polska”,
– 72% badanych twierdzi, że Godło „Teraz Polska” gwarantuje wysoką jakość produktu.
Badania zostały zrealizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, w latach 2017-2019.

Jak się zgłosić do Konkursu „Teraz Polska”
Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.terazpolska.pl, a także dzwoniąc pod nr tel. 22 826 01 91 lub pisząc na adres e-mail: konkurs@terazpolska.pl

 

Galeria zdjęć Laureatów Teraz Polska 2019 fot. Kamil Broszko

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone