Dzień Inspiracji z Centrum Konferencyjnym WPP

Możliwość komentowania Dzień Inspiracji z Centrum Konferencyjnym WPP została wyłączona Aktualności, porady ekspertów

Z okazji jubileuszu 10-lecia swojej działalności Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu organizuje urodzinowe spotkanie pod nazwą Dzień Inspiracji z Centrum Konferencyjnym WPP. Spotkanie odbędzie się 17 września 2019 r.

wpp fot. mat. prasowe DOZAMEL

W programie Dnia Inspiracji:

  • wyjątkowi goście – błyskotliwi prelegenci i inspirujący mówcy,
  • niezwykle ciekawe prelekcje poświęcone efektywnej komunikacji, stylom myślenia
    i działania oraz wyzwaniom, jakie dla pracodawców stanowi młode pokolenie pracowników:
  • spotkanie pokazowe i mini warsztaty z publicznego przemawiania z grupą Toastmasters International Wrocław,
  • przekąski, kawa i pyszny obiad z deserem,
  • networking przy fotościance,
  • upominki dla wszystkich uczestników oraz losowanie nagród w loterii wizytówkowej;

UWAGA: Zapisy do udziału w Dniu Inspiracji wyłącznie poprzez serwis evenea, gdzie można pobrać bezpłatne wejściówki. Ilość miejsc ograniczona.

 

https://evenea.pl/event/832174-4/strona/?ESID=7538

Śledźcie także Dzień Inspiracji na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/422286128407809/

 

Prelegenci:

Beata Piasny

Certyfikowany trener FRIS®, Certyfikowany Coach ACC ICF, Certyfikowany Trener i Master NLP. Właścicielka Agencji Wizerunku i Rozwoju Cambiar.

Praktyk biznesu i przedsiębiorca z dziesięcioletnim doświadczeniem. Uczestniczka programu networkingowego dla Liderek fundacji Hillary Clinton Vital Voices w 2013r. Szkoleniami i coachingiem zajmuje się od 2010 roku. Wspiera liderów, managerów w podejmowaniu wyzwań i znajdywaniu optymalnych rozwiązań, budowaniu długotrwałych relacji wewnątrz firmy i na zewnątrz. Prowadzi szkolenia z zakresu: skutecznej komunikacji i budowania relacji, obsługi klienta, negocjacji, odkrywania talentów i mocnych stron, zarządzania talentami, budowania zespołów i przywództwa. Specjalizuje się w odkrywaniu potencjału osobistego i korzystania z niego w biznesie. Jest twórcą platformy odkrywania i rozwoju mocnych stron talentspoint.pl. Ceniona szczególnie za dużą wiedzę merytoryczną, ciekawy i inspirujący sposób prowadzenia zajęć oraz umiejętność motywowania uczestników do rozwoju.

Aleksandra Szczepaniak

Trenerka wystąpień publicznych, konferansjerka i lektorka, właścicielka WeDo Academy.

Zasłużony członek i mówca anglojęzycznego klubu Toastmasters we Wrocławiu, laureatka i finalistka konkursów krasomówczych na poziomie europejskim w Toastmasters International (Szwecja 2015, Polska 2015-2019, Grecja 2018).
W maju 2019 roku uzyskała tytuł Mistrza Ewaluacji Dystryktu 108 w Toastmasters International. Zajmuje się profesjonalnymi wystąpieniami publicznymi i komunikacją w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Obecnie prowadzi firmę szkoleniową oferującą kursy oraz coaching z zakresu wystąpień publicznych. Specjalizuje się w szkoleniach dla startupów i młodych biznesów, chcących zaistnieć na rynku. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych dla Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwa Środowiska, jak również indywidualne szkolenia dla osób występujących przed klientem, pracownikami, studentami lub szerszą publicznością zawodowo. Oferuje usługi konferansjerskie i lektorskie w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Użycza głosu firmom przy produkcji filmów promocyjnych, dokumentalnych lub innych produkcji dźwiękowych. Użyczyła głosu w języku angielskim do gry wykorzystującej wirtualną rzeczywistość, Galaxy Race. Prowadzi wiele dużych konferencji z zakresu medycyny, psychologii, logistyki i transportu, zarządzania projektami, a nawet mediów społecznościowych i komunikacji wirtualnej. Prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu „Public Speaking in English” dla kierunku International Management.

dr Łukasz Srokowski

Socjolog organizacji, doświadczony trener i konsultant. Kieruje grupą edukacyjną NAVIGO.

Przeprowadził ponad 4 tys. godzin szkoleń. Prowadził liczne sesje doradcze i coachingowe. Autor książki „Zmienić myślenie o firmie: zarządzanie kulturą organizacyjną w Polsce” oraz artykułów z tematyki zarządzania, budowania zespołów i kultury organizacji. Współpracuje z uczelniami w całej Polsce, wykładał na studiach MBA na European University Viadrina, w Wyższej Szkole Bankowej oraz Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. W latach 2010-2012 prodziekan Wydziału Ekonomiczno-Menedżerskiego Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Jego celem jest wspieranie ludzi i organizacji w doskonaleniu skuteczności działania, poprzez dostarczanie rzetelnej, sprawdzonej wiedzy, przydatnych praktycznych umiejętności i refleksji, niezbędnej do zmiany. Konsultant programów realizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Cyfryzacji, poświęconych specyfice pracy z różnymi pokoleniami – od tworzenia narzędzi wspierających nauczycieli w pracy z najmłodszymi uczniami po programy aktywizujące seniorów w korzystaniu z Internetu. Prowadził zajęcia w ramach studiów MBA i studiów podyplomowych na uczelniach wyższych: Viadrina, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu.

Toastmasters International Wrocław:

Toastmasters International to międzynarodowa organizacja, która umożliwia swoim członkom rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i przywódczych. Organizacja ta działa już ponad 90 lat i obecnie zrzesza ponad 350 tysięcy członków w 142 krajach na całym świecie.

Podczas Dnia Inspiracji z Centrum Konferencyjnym WPP będziecie mieć niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak uczą się przemawiać i komunikować w zespole przedstawiciele różnych klubów Toastmasters International z Wrocławia.

Wysłuchamy przygotowanych wcześniej przemówień, a także usłyszymy, jak mówcy są oceniani przez zespół oceniający, składający się m.in. z gramatyka lub ewaluatora mowy ciała.

Specjalnie na Dzień Inspiracji część spotkania dedykowana jest uczestnikom konferencji, aby mogli spróbować swoich sił na scenie i uzyskać cenne wskazówki.

Zostań po pokazowym spotkaniu i dowiedz się więcej od samych członków, czego możesz się nauczyć w klubach Toastmasters.

Link do wydarzenia „Dzień Inspiracji” na Facebooku znajdziecie pod tym adresem:  https://www.facebook.com/events/422286128407809/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone