Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej

Możliwość komentowania Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej została wyłączona Aktualności, Nauka

Wybierasz się na Politechnikę Wrocławską, ale nie wiesz na jaki kierunek się zdecydować? Zasady obliczania wskaźnika rekrutacyjnego wydają się zbyt skomplikowane? A może zastanawiasz się, jak wygląda życie na kampusie w czasie wolnym?

Dzień Otwarty PWr baner

W poniedziałek, 4 kwietnia, zapraszamy na Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej, gdzie nie tylko przedstawiona zostanie oferta studiów, ale też uzyskacie odpowiedzi na każde pytanie związane z tegorocznym naborem. Wydarzenie w formule online rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 13.00.

Na uczestników czekają wirtualne prezentacje, w trakcie których będzie można dowiedzieć się wszystkiego o:

  • kierunkach studiów,
  • działających na uczelni studenckich kołach naukowych,
  • ofercie stypendialnej,
  • możliwości korzystania z akademików,
  • terminach i wymaganych dokumentach w procesie rekrutacyjnym.

– Będziemy też my, czyli uczelniany Dział Rekrutacji. Nasz zespół będzie do waszej dyspozycji przez cały czas trwania wydarzenia – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji PWr. – Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z naborem i studiami na Politechnice.

Na specjalnie przygotowanym portalu będzie można odbyć wirtualny spacer po kampusie, i przy okazji odwiedzić stoiska wszystkich naszych trzynastu wydziałów i trzech filii.

To jednak nie koniec atrakcji, które uczelnia przygotowała w tym dniu.

– Zapraszamy na nasz profil na Facebooku – https://www.facebook.com/RekrutacjaPWr/, tam do wygrania będą uczelniane gadżety, a także darmowe przejazdy Polinką oraz Poliburgery, które specjalnie dla nas przygotował wrocławski Pasibus – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji.

Zapraszamy na https://dniotwarte.pwr.edu.pl/ w poniedziałek, 4 kwietnia, od godziny 10.
Tegoroczny nabór na Politechnikę Wrocławską rozpocznie się już w połowie maja.

Więcej informacji na stronie: https://rekrutacja.pwr.edu.pl/

„Dziewczyny na Politechniki”

W tym samym dniu prowadzona będzie na uczelni tradycyjna akcja „Dziewczyny na Politechniki”. Z tej okazji zapraszamy także na stronę https://dniotwarte.pwr.edu.pl/, gdzie zaplanowaliśmy inspirującą rozmowę o perspektywach studiowania na kierunkach inżynierskich.

W rozmowie prowadzonej przez Martynę Dziakowicz z Akademickiego Radia Luz wezmą udział: prof. Katarzyna Tworek, dziekan Wydziału Zarządzania, Honorata Poturaj, doktorantka w Szkole Doktorskiej, Dorota Budzyń, absolwentka kierunku mechanika i budowa maszyn oraz Miriam Stube, studentka kierunku biomechanika.

mat. prasowe: PWr https://pwr.edu.pl/fcp/JGBUKOQtTKlQhbx08SlkATxYCEi8pMgQGS39TBF9bWCECWR1pXhs_W3dN/1/public/news_team/pdf/att_2022_03_30_dzien_otwarty.pdf

I

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone