Dzień Otwarty PWr już wkrótce

Możliwość komentowania Dzień Otwarty PWr już wkrótce została wyłączona Aktualności, Nauka

Planujesz iść na studia, ale nie jesteś pewny/a, czy nauki techniczne to coś dla ciebie? Zajrzyj 30 marca na Politechnikę Wrocławską. Na chętnych czeka zwiedzanie laboratoriów i sal wykładowych uczelni, porady w kwestii wyboru kierunku oraz zasady rekrutacji.

Dzień Otwarty na PWr baner PWr

Dzień Otwarty na PWr baner PWr

Od godziny ósmej w kampusie będzie się działo naprawdę dużo.

– Przygotowaliśmy kilkadziesiąt wykładów i pokazów, na które zapraszają poszczególne wydziały uczelni – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji PWr. – Przedstawimy również naszą ofertę studiów i odpowiemy na każde pytanie związane z tegorocznym naborem – dodaje.

Szczegółowy program Dnia Otwartego znajduje się tutaj: https://wroclaw.tech/dzien-otwarty-2023.

Aby zarezerwować udział w pokazach i wykładach, należy skontaktować się ze wskazanymi w rozpisce osobami z poszczególnych wydziałów. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

A wybór jest naprawdę duży – od pokazów i warsztatów w laboratorium hydraulicznym na temat ruchu wody i towarzyszących mu zjawiskach w rzekach i kanałach, przez pokazy eksperymentów kriogenicznych, spawanie światłowodów i wykład o chemicznych początkach życia, aż po zajęcia z geologii i petrografii czy grę miejską o zarządzaniu.

– Do dyspozycji kandydatów będzie też cały nasz zespół – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji PWr. – Odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszystkie zawiłości związane z naborem na PWr.

Warto w tym dniu zaglądać także na profil Działu Rekrutacji na Facebooku. (https://www.facebook.com/RekrutacjaPWr/). Do wygrania będą uczelniane gadżety, darmowe przejazdy Polinką oraz Poliburgery, które specjalnie dla nas przygotował wrocławski Pasibus.

źródło informacji: Politechnika Wrocławska –  https://pwr.edu.pl/fcp/TGBUKOQtTKlQhbx08SlkTUhZeUTgtCgg9ACFDC0RFT3RBG1gnBVcoFW8SBDRKHg/1/public/news_team/pdf/att_2023_03_23_dzien_otwarty_pwr.pdf

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone