Elektromobilność tematem pierwszego Kongresu Innowacji na Politechnice Wrocławskiej

Możliwość komentowania Elektromobilność tematem pierwszego Kongresu Innowacji na Politechnice Wrocławskiej została wyłączona Biznes, It, Nauka

21 września na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się Kongres Innowacji „Pojazdy elektryczne – kierunki rozwoju, techniczne i technologiczne możliwości dla producentów i poddostawców”. Jego pomysłodawcy, czyli Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, firma SITECH oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej chcą wskazać konkretne zagrożenia i możliwości dla dostawców i poddostawców działających w branży motoryzacyjnej.

W Polsce działają setki rodzimych i zagranicznych producentów części i akcesoriów motoryzacyjnych. Kongres ma wyjść na przeciw problemom związanym z dynamicznym rozwojem elektromobilności oraz sprowokować dyskusję nad nowymi kierunkami rozwoju dla tej branży.

Kongres Innowacji będzie składał się z:

  • Części seminaryjnej – prezentacje mające na celu przedstawienie wyzwań i szans związanych z rozwojem elektromobilności;
  • Wystawy – eksponowane będą zarówno produkty oraz usługi, uczestników kongresu;
  • Rozmów B2B.

Aby wziąć udział w Kongresie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w tym miejscu, a następnie wysłać go na adres kongres@lsse.eu.

Data: 21 września 2017 r.

Miejsce: Politechnika Wrocławska, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław,

Budynek główny A-1, Aula A1.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone