Firmowy Rajd Rowerowy podbija Wrocław! Blisko połowa wyprzedanych biletów.

Możliwość komentowania Firmowy Rajd Rowerowy podbija Wrocław! Blisko połowa wyprzedanych biletów. została wyłączona Aktualności, Sport

Premierowa edycja Firmowego Rajdu Rowerowego odbędzie się 18 września, w której blisko 1000 uczestników, weźmie udział w dedykowanej grze miejskiej. Zapisy na wydarzenie trwają do 2 września, a miejsc na wrocławski rajd, ubywa z każdym dniem.

Firmowy Rajd Rowerowy

fot. mat. prasowe

Firmowy Rajd Rowerowy to świeży event o charakterze rowerowej gry miejskiej, którego w Polsce jeszcze nie było. Inicjatywa przekonuje do siebie zarówno pracowników, jak i zarządy firm, które do wspólnej integracji, zapraszają swoich klientów i rodziny. Reprezentanci firm wystartują 18 września, w 4-osobowych drużynach, gdzie po drodze, będą na nich czekać 10+ tematycznych i wymagających współpracy w grupie, wyzwań. Całość wesprze dedykowana aplikacja mobilna, która oprócz wyłonienia zwycięskich drużyn, zapewni uczestnikom dodatkowe atrakcje.

Gra miejska ma na celu dostarczyć emocjonujących doświadczeń oraz podkreślać świadomą dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój. Wybór roweru, jako sposób na środek lokomocji to wyzwanie, które w pełni zaangażowali się partnerzy rajdu. Firmowym Rajdem Rowerowym zainteresowały rozpoznawalne marki, takie jak Carex, KROSS RENTAL, Scalo, Specialized oraz SHIMANO, którzy zostali Sponsorami wydarzenia. Partnerami wydarzenia są natomiast Kaufland, Bike Republic, ETNO, Nextbike oraz Posadzimy.pl.

– Zaangażowanie się przez nas we wsparcie koncepcji Firmowego Rajdu Rowerowego, który propaguje dobrą zabawę, ale przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu było dla nas oczywistą decyzją. Wiemy, że możliwość spontanicznego „wyjścia z domu na rower” nabrała w ostatnim czasie wyjątkowego znaczenia. – komentuje Łukasz Wierchowicz, Brand Manager marki Carex. – Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie w projekt FRRuuu przyniesie wszystkim wyjątkowe korzyści i jesteśmy dumni, że będziemy wspierać akcję także od strony zadbania o czystość i higienę Uczestników, tak jak to robimy od lat, w polskich domach.

Rowerowe wydarzenie charakteryzuje się również doskonałym zapleczem organizacyjnym, o czym zapewniają sami twórcy Firmowego Rajdu Rowerowego. Bezpieczeństwo uczestników, w kontekście bezpiecznej jazdy na rowerze jako organizacji aktywności w dobie pandemii to priorytet, dlatego w dniu wydarzenia, uczestnicy wystartują w systemie falowym, a rozproszona formuła eventu, zminimalizuje możliwość spotkań zbiorowych. Dodatkowo, każdy z reprezentantów firm będzie zobligowany do posiadania kasku, a na trasie będzie można korzystać ze środków higieny osobistej, które zostaną również dołączone do pakietu startowego – Starteru FRRuuu.

– To nie pierwszy raz, kiedy współpracujemy z Compani przy organizacji eventów sportowych dla pracowników, więc i w tym przypadku nie mogło nas zabraknąć podczas nowego projektu organizatorów Biegu Firmowego. – dodaje Joanna Piórkowska, Praktykantka Absolwencka z Kauflandu. – Każdy tego typu event pozwala nam oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas wspólnie w trochę przyjemniejszych warunkach. Dlatego też meldujemy się ze startu i z niecierpliwością czekamy na 18 września!

Zapisy do premierowej edycji, trwają do 2 września na stronie www.rajdrowerowy.pl. Organizatorzy zachęcają również do odwiedzenia kanałów społecznościowych Firmowego Rajdu Rowerowego, gdzie na bieżąco są ujawniane kolejne niespodzianki i informacje dotyczące dnia eventu.

Facebook: https://www.facebook.com/firmowyrajdrowerowy

Instagram: https://www.instagram.com/firmowyrajdrowerowy/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/firmowyrajdrowerowy

Źródło: mat. prasowe rajdrowerowy.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone