Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oferuje mikropożyczkę do 80 tysięcy złotych

Możliwość komentowania Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oferuje mikropożyczkę do 80 tysięcy złotych została wyłączona Aktualności, Biznes

Dowiedz się w jaki sposób możesz zostać odbiorcą wsparcia w formie Mikropożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

mikropożyczka z FRW grafika

Sylwia Rogińska-Szwajcer dzięki Mikropożyczce, z myślą o miłośnikach gór, trekkingu, narciarstwa, jazdy na rowerze, stworzyła przytulną przestrzeń w samym sercu Miasta Karpacz.

–Mikropożyczkę oceniam na 5 gwiazdek. Remont naszej restauracji z widokiem na Karkonosze.pl był możliwy właśnie dzięki tym środkom. Gościom udostępniamy pokoje z widokiem na panoramę Karkonoszy, kameralny salon oraz restaurację z tarasem i widokiem na góry. Pozytywne opinie naszych klientów tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że była to najlepsza decyzja – tłumaczy właścicielka Miło mi.

 

Pomimo trudnego czasu dla branży turystycznej i hotelowej właścicielka obiektu nie zwalnia tempa. Dzięki pozyskanym funduszom z Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przeprowadziła remont, który wpłynął na podwyższenie komfortu gości.

 

Weź przykład z właścicielki Miło mi i realizuj swoje biznesowe plany!

To ostatni dzwonek na takie wsparcie. ̇ w ofercie FRW jest dostępna tylko do

Więcej na temat Mikropożyczki: https://frw.pl/instrument-finansowy-mikropozyczka/

 

mat. prasowe: FRW

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone