I urodziny Gentleman’s Rally

Komentarz (1) Aktualności

Wywiad z założycielem Marcinem Moskwiakiem oraz relacja z Wielkiej Praskiej Przygody. Rozmawiała Paulina Dąbrowska

Projekt Gentleman’s Rally nabiera rozpędu. Od kwietnia działacie już jako klub. Kogo zrzeszacie i jakie idee Wam przyświecają?

Chcemy zrzeszać miłośników motoryzacji, ale nie takich dla których samochód to sposób na pokazanie się, tylko tych, którzy swoje cacuszka wyciągają na górskie drogi. Tych, którzy uwielbiają spędzać w takich trasach całe dnie, a potem przy dobrej kawie odsapnąć, by po chwili ruszyć w dalszą drogę.

 1 urodziny Gentleman’s Rally już za Wami! Jakie są plany dalszego rozwoju?

Świetnie, że o to pytasz. Rzeczywiście 19 kwietnia obchodziliśmy 1 urodziny GR a jak wszyscy wiedzą pierwszy rok to mega ważne urodziny. Co prawda impreza urodzinowa, ze względu na wyjazdy, odbyła się z lekkim poślizgiem 19 maja. I tu mega podziękowania dla klubowicza GR Łukasza Chrobota, który ugościł Nas po królewsku w swoim klubie MUNDO71.

Jeżeli chodzi o rozwój to na pewno też chcemy iść w tym kierunku, gdzie klubowicze będą wzajemnie wspierać się w rozwoju swoich biznesów.

Od kwietnia działa klub Gentelmans Rally, od czerwca ruszy nasza stajnia koni mechanicznych. Na początek będziemy mieli dla naszych klubowiczów 3 samochody, w tym klasyki takie jak Mustang GT, Camaro czy Jaguar F-type. Do końca roku dobijemy do 10 samochodów, gdzie na pewno zagości w naszym garażu Maserati czy Porsche 911. Docelowo chcemy rozbudować flotę sportowych samochodów do około 30 sztuk do końca 2019 roku. Po co to wszystko? Po to byśmy mogli się cieszyć tymi samochodami i co wyprawa testować inny egzemplarz.

Czego mogą spodziewać się klubowicze? 

Co raz to ciekawszych wypraw w różnych kierunkach świata, a do tego co miesięcznych krótkich spotkań.

Już w sierpniu ruszamy na Ukrainę, gdzie oprócz pięknych miast takich jak Lwów i Kijów, zwiedzimy okolice Czarnobyla. Miejsce to fascynuje wielu ludzi od lat. Dlatego żeby zaspokoić głód wiedzy i chęci zobaczenia tego na żywo, ruszamy właśnie w tę stronę.

W tym sezonie mamy w planach jeszcze kilka wypraw między innymi na legendarne przełęcze we Włoszech i Szwajcarii. Ale na tę chwilę nie możemy wszystkiego zdradzić.

Mogę jednak uchylić rąbka tajemnicy, że w 2019 roku będzie można zobaczyć samochody z herbem GR na drogach Irlandii i Gruzji.

Inwestujecie w wydarzenia we Wrocławiu. Jak wyglądają relacje z miastem? Jak miasto wspiera wasze działania?

Na ta chwile nie ma żadnej współpracy z miastem. Co do wydarzeń we Wrocławiu planujemy, ale na przyszły rok.

Jakbyś miał jednym zdaniem zachęcić Dżentelmenów do wspólnej wyprawy…

Może lepiej nie zachęcać. Jak już raz ktoś się z nami przejedzie to wsiąka w towarzystwo i nie może doczekać się kolejnych wypraw. Takie uzależnienie to już prawie jak choroba.

Podsumowanie Wielkiej Praskiej Przygody – TUTAJ

Zapraszamy na kolejne wyprawy z GR – link do funpage fb  TUTAJ

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone