Integracja wrocławskich start-upów

Komentarz (1) Biznes

16 marca rozpocznie się comiesięczny cykl spotkań i warsztatów Startup Wrocław: meetup, skierowanych do wrocławskich start-upów. Inicjatorem akcji jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Nawet najbardziej kreatywny zespół potrzebuje inspiracji do tworzenia kolejnych innowacyjnych produktów i rozwiązań. Startap Wrocław: meetup służyć ma przede wszystkim wymianie informacji, prezentacji różnych branż oraz nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

– Pasja przekuta w biznes napędza wrocławską gospodarkę. Dla pracownika ważna jest historia firmy, jej innowacyjność i zdolność adaptacji do warunków rynkowych. Wrocławskie start-upy z całą pewnością posiadają wszystkie te cechy – mówi Łukasz Czajkowski, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. – Na każdym wydarzeniu z cyklu Startup Wrocław: meetup, międzynarodowy gracz opowie o tym, jak wygląda jego działalność rozwojowa, a potem dwa start-upy lub lokalne firmy technologiczne przedstawią swoje produkty lub pomysły na biznes w tym obszarze.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu dotyczyć będzie innowacji w branży hotelowej. O realnych wdrożeniach opowiedzą przedstawiciele firmy Accor Hotels: Romain Perrot i Przemysław Orchowicz. Uczestnicy poznają również rozwiązania dwóch start-upów: Kadromierza, oferującego narządzie do zarządzania czasem pracy online dla średnich i dużych firm, oraz Appformation, software house’a, który zaprezentuje Wheedle – aplikację łączącą klientów z najlepszymi miejscami do spędzania czasu wolnego.

Novotel Wrocław Centrum, Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław

16.03.2017r, godzina 17:00

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Bezpłatna rejestracja na stronie: startupmeetup1.evenea.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone