Jak promować biznes w Internecie?

Możliwość komentowania Jak promować biznes w Internecie? została wyłączona Biznes, It

Dolnośląska Izba Gospodarcza, Portal Interaktywnie.com oraz Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA, zapraszają menedżerów firm z Dolnego Śląska oraz okolicznych regionów na cykl szkoleń „Akademia Internetu i Nowych Technologii”. Uczestnicy każdego z nich otrzymają specjalne certyfikaty, a osoba, która weźmie udział we wszystkich zajęciach, zdobędzie Dyplom Akademii.

Podczas szkoleń menedżerowie poznają odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Co zrobić, by skutecznie sprzedawać swoje produkty i usługi w sieci?
  • Co wyróżnia dobrą kampanię promocyjną on-line?
  • Jak przenieść dobrze prosperujący biznes do Internetu?
  • Czy wiążą się z tym jakieś zagrożenia prawne?
  • Jak zaprojektować najlepszą z możliwych, a także optymalną kosztowo stronę internetową, przy wykorzystaniu najnowszych technologii?

Na te oraz inne tematy wypowiedzą się uznani eksperci od Internetu, prawa oraz wykorzystywania najnowszych narzędzi audiowizualnych: Tomasz Bonek i Marta Smaga (autorzy książek o biznesie w Internecie), mecenas Andrzej Włodarczyk i Robert Banasiak (dyrektor CeTA).

Pierwsze szkolenie, pt. „Jak dobrze i rozsądnie promować firmę w Internecie i dotrzeć do milionów internautów. Co robić, aby sprzedawać w sieci. Czy każda firma musi być na Facebooku. Co zrobić, żeby mój biznes funkcjonował także w sieci. Historie sukcesu.”, odbędzie się 11 października o godzinie 16:00 w Sali Kinowej Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1.

Więcej informacji i szczegółowy program tutaj

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone