Jubileuszowy Bal Andrzejkowy Dolnośląskich Pracodawców

Możliwość komentowania Jubileuszowy Bal Andrzejkowy Dolnośląskich Pracodawców została wyłączona Aktualności, Biznes

Tegoroczny Bal będzie nie tylko okazją do integracji środowiska biznesu, ale także będzie stanowić okazję do podsumowania minionych 30 lat działalności Dolnośląskich Pracodawców.

Bal Dolnośląskich Pracodawców to największe wydarzenie biznesowe połączone z bankietem i zabawą taneczną w Starej Kopalni w Wałbrzychu. W tym roku na Balu będzie się bawić ok. 200 gości – przedstawiciele biznesu, właściciele firm oraz reprezentanci partnerów społecznych i przedstawiciele lokalnych i regionalnych władz. Jubileuszowy Bal Andrzejkowy Dolnośląskich Pracodawców, zaplanowany na 26 listopada br. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, to już IV edycja Balu.

Dolnośląscy Pracodawcy od 30 lat wspierają przedsiębiorczość i przedsiębiorców. Związek skupia blisko 180 firm z regionu, co pozwala utrzymać status jednego z najliczniejszych związków pracodawców na Dolnym Śląsku. Zaufanie, jakim obdarzyli Związek przedsiębiorcy, to efekt m.in. budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie, integrowania środowiska, interwencji w sprawach istotnych dla członków – bezpośrednio bądź za pośrednictwem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest:

  1. Zgłoszenie na Bal z wykorzystaniem formularza (do 18.11.2022r.) ⇒ https://forms.gle/9hzw87pDMvtTtjZM8
  2. Dokonanie wpłaty za uczestnictwo w balu na konto organizatora nr: 91 1600 1462 1029 6139 3000 0011; tytuł przelewu: bilet wstępu – Bal DP 2022 – imię i nazwisko zamawiającego
  3. Otrzymanie od organizatora potwierdzenia uczestnictwa.

W programie tegorocznego Balu oprócz obchodów jubileuszu i szampańskiej zabawy, znajduje się także koncert zespołu Tre Voci – tenorów nowej generacji, nowatorsko łączących muzykę pop z klasyczną operą.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Dolnośląskich Pracodawców: https://www.dolnoslascypracodawcy.pl/strona-glowna/3/news/16/entry/4515

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Pan Cezary Przybylski, Wojewoda Dolnośląski – Pan Jarosław Obremski, Prezydent Legnicy – Pan Tadeusz Krzakowski oraz Prezydent Miasta Jelenia Góra – Pan Jerzy Łużniak.

Partnerami wydarzenia są firma DZT Service sp. z o.o. oraz Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

źródło informacji: Dolnośląscy Pracodawcy

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone