Konfederacja Lewiatan: Własność intelektualna w dobie zmian – innowacje, kreatywność, ochrona

Możliwość komentowania Konfederacja Lewiatan: Własność intelektualna w dobie zmian – innowacje, kreatywność, ochrona została wyłączona Aktualności

O wiedzy, doświadczeniu oraz wypracowanych innowacyjnych rozwiązaniach coraz częściej mówi się w kontekście kluczowego kapitału firmy. To zaś oznacza, iż zasoby intelektualne organizacji muszą być przedmiotem szczególnej ochrony. W coraz większym stopniu stanowią bowiem o przewagach rynkowych firm.
konfederacja.lewiatan logo

Jak zatem zabezpieczać potencjał i kapitał intelektualny firm? Czym jest innowacja oraz ochrona patentów we współczesnym świecie? Jak prawo własności intelektualnej może wpływać na rozwój gospodarczy państw i regionów? Wreszcie – w jaki sposób regulacje prawne mogą kształtować uczciwe reguły konkurowania w zakresie patentów, innowacji i przełomowych wdrożeń?

To niektóre z kwestii, które podjęte zostaną podczas konferencji Własność intelektualna w dobie zmian. Innowacje, kreatywność, ochrona, organizowanej przez Konfederację Lewiatan.

I DZIEŃ  30/03/2023 stacjonarnie (Warszawa)

Początek konferencji o godz. 9:00

II DZIEŃ 31 marca 2023 warsztaty online

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło informacji: konfederacja Lewiatan  –  https://lewiatan.org/wydarzenia/wlasnosc-intelektualna-w-dobie-zmian-innowacje-kreatywnosc-ochrona-2/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone