Kwietniowy SPOTKAJ BIZNES

Możliwość komentowania Kwietniowy SPOTKAJ BIZNES została wyłączona Aktualności, Biznes, porady ekspertów

4 kwietnia 2019 o godz. 7.00 rano w restauracji Fashion Cafe w Arkadach Wrocławskich odbędzie się kolejne spotkanie networkingowe dla przedsiębiorców w cyklu ” Spotkaj biznes”.

Gościem spotkania będzie trener szachowy – Artur Czyż. Przez znajomych nazywany szachowym wariatem, przez rodziców „Ojcem Dyrektorem” :). Na co dzień, jako członek Zarządu zajmuje się zarządzaniem największym Klubem Szachowym w Polsce szachową Polonią Wrocław. W ciągu ostatnich 10 lat zorganizował szkolenia szachowe oraz zawody dla kilkunastu tysięcy osób. Jego dewizą są słowa byłego mistrza Świata „Nauczcie dzieci grać w szachy a o ich przyszłość możecie być spokojni”.

 

Spotkaj Biznes to grupa networkingowa, której celem jest budowanie relacji. Dzięki stałemu uczestnictwu w spotkaniach z łatwością zdobędziesz wiele kontaktów spoza swojego najbliższego otoczenia, zaprezentujesz swoje potrzeby biznesowe – np. potrzebę dotarcia do konkretnej grupy klientów, potrzebę znalezienia partnera z taką czy inną możliwością współpracy, itd.; podzielisz się swoimi kontaktami – przez co dasz możliwość realizacji potrzeb i zrobienia dobrego interesu innym członkom grupy.

 

UWAGA – Przypominamy

Miejsce spotkania:

4 kwietnia 2019 o godz. 7.00 rano w restauracji Fashion Cafe w Arkadach Wrocławskich (poziom +1). Wejście do Galerii jest zamknięte, wejść do budynku można z parkingu (poziom +2) lub przez wejście biurowe przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej).

Więcej na temat spotkań na: http://spotkajbiznes.pl/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone