Lekcje, warsztaty i koncerty w Starej Kopalni

Możliwość komentowania Lekcje, warsztaty i koncerty w Starej Kopalni została wyłączona Aktualności, Kultura

Bogata oferta imprez w nadchodzących tygodniach zaproponowana przez Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia – ZOBACZ!

Już w piątek, 2 października Urząd Miasta Wałbrzycha zaprasza na koncert Haliny Frąckowiak z okazji Dnia Seniora. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 18.00 w Starej Kopalni. Udział jest bezpłatny. Liczba widzów jest ograniczona – ze względu na duże zainteresowanie nie ma już niestety wolnych miejsc.

Na stronie Starej Kopalni znajduje się formularz, który należy wydrukować, wypełnić i okazać przy wejściu na wydarzenie. Organizatorami koncertu są: Urząd Miasta Wałbrzycha, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Na stronie internetowej Starej Kopalni dostępna jest oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021. Pojawiło się w niej wiele nowości. Oferta składa się z lekcji muzealnych, warsztatów ceramicznych oraz gier terenowych. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych i są realizowane przy użyciu zróżnicowanych środków i metod dydaktycznych dostosowanych do wieku uczestników. Część oferty została przygotowana w oparciu o aktualną podstawę programowa kształcenia ogólnego Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Stara Kopalnia zaprasza na warsztaty w Centrum Ceramiki Unikatowej – zajęcia odbywają się codziennie, do wyboru są dwie opcje: tworzenie małej formy rzeźbiarskiej oraz kalkomania. W każdą środę warsztaty odbywają się dodatkowo w godzinach popołudniowych, start o godzinie 16.30. Szczegóły i bilety na warsztaty są dostępne na stronie instytucji.

Do końca października została przedłużona specjalna oferta promocyjna Starej Kopalni i Muzeum Porcelany w Wałbrzychu – kupując bilet w jednej atrakcji, otrzymujemy 10% zniżki na zwiedzanie drugiego obiektu.

więcej na stronie: www.starakopalnia.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone