NASZ PATRONAT: Jubileuszowa konferencja – Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Jubileuszowa konferencja – Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów została wyłączona Aktualności, porady ekspertów, Prawo i Podatki

3-5 marca 2020 roku w Szklarskiej Porębie odbędzie się  30. jubileuszowa edycja Konferencja Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów. To jedno z  najważniejszych wydarzeń dla branży związanej ze składowiskami odpadów.

W związku z zachodzącymi na świecie zmianami problematyka składowisk odpadów jest nadal aktualna. Podczas konferencji przedstawione zostaną najważniejsze zmiany prawne wynikające m.in. z ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw, rozporządzenia w sprawie wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej, rozporządzenia w sprawie składowisk odpadów oraz zmian decyzji m.in. w zakresie formy i wysokości zabezpieczenia roszczeń. Konferencja wskazuje uczestnikom dobre praktyki związane z monitoringiem składowisk. Porusza tematy ważne z puntu widzenia bezpieczeństwa (pożary składowisk) i zarządzania składowiskiem odpadów. Obrady odpowiedzą na pytanie, jaka przyszłość czeka składowiska odpadów. Przedstawione zostaną projekty rekultywacyjne, szerzej omówiony zostanie także temat biogazu na składowiskach oraz mechanicznego przetwarzania odpadów.

W tegorocznej edycji zostanie powtórzona formuła konferencji – odbędą się warsztaty prawno-managerskie.

Więcej na stronie http://www.abrys.pl

Do zobaczenia w Szklarskiej Porębie!

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone