NASZ PATRONAT: Made in Wrocław już jutro!

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Made in Wrocław już jutro! została wyłączona Aktualności

14 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się Made in Wrocław, czyli konferencja biznesowa, połączona z bezpłatnymi targami, przeznaczonymi dla wszystkich mieszkańców Wrocławia. To pierwsze tego typu wydarzenie, organizowane w stolicy Dolnego Śląska.

Made in Wrocław to dwa wydarzenia jednocześnie: konferencja skierowana do świata biznesu oraz bezpłatne targi dla osób zainteresowanych wrocławskimi innowacjami. Podczas targów zaprezentuje się kilkadziesiąt start-upów oraz kilkanaście polskich i zagranicznych, dużych firm, które pochwalą się swoimi najciekawszymi produktami.

– Made in Wrocław to wyjątkowa okazja, by samemu zobaczyć nowoczesne produkty, które powstają w naszym mieście. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, niezależnie od tego, czy na co dzień są związani z biznesem – mówi Ewa Kaucz, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Podczas targów każdy z uczestników będzie miał możliwość zobaczyć i sprawdzić powstające w mieście nowoczesne produkty, a także porozmawiać z ekspertami specjalizującymi się w rozwoju biznesu czy kariery zawodowej. To szczególnie ważne przede wszystkim dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów.

Targi będą także dobrą okazją do spędzenia wolnego czasu. Jak zapewniają organizatorzy, dla uczestników wydarzenia zaplanowano cały dzień różnych atrakcji: wrocławską strefę wypoczynku, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, punkt informacyjny Smart City czy stoiska z lokalnymi produktami spożywczymi oraz potrawami w ramach strefy gastronomicznej.

Wstęp na targi jest darmowy dla wszystkich uczestników, a dla osób które zarejestrują się na stronie www wydarzenia, przewidziano dodatkowe korzyści w postaci m.in.: udziału w losowaniu nagród specjalnych, kupony do strefy gastronomicznej oraz dostęp do wszystkich atrakcji podczas wydarzenia.

Dlaczego warto budować markę Made in Wrocław? Jak do sukcesu dochodziły największe lokalne firmy i start-upy? Jakie technologie oraz produkty, wytwarzane w stolicy Dolnego Śląska, opanowują światowe rynki? Na te pytania (oraz wiele innych) odpowiedzą goście części konferencyjnej.

– Liczymy, że sama konferencja będzie miała ogromną wartość merytoryczną dla przedstawicieli firm, zarówno tych dojrzałych, jak i młodych. Nasze zaproszenie przyjęli twórcy renomowanych przedsiębiorstw, cieszymy się, że spotkają się właśnie na Made in Wrocław – tłumaczy Ewa Kaucz.

Zarówno konferencję jak i targi otworzy prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz. W sesji inauguracyjnej konferencji biznesowej udział wezmą także Paweł Marchewka – prezes zarządu firmy Techland oraz Grzegorz Dzik, prezes zarządu Impel S.A. Tę część wydarzenia poprowadzi Roman Młodkowski, dyrektor programowy polskiej edycji magazynu „Forbes”.

Organizatorem konferencji Made in Wrocław jest miasto Wrocław oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Więcej informacji na stronie made-in-wroclaw.pl oraz na Facebooku.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone