NASZ PATRONAT: Urodzinowy Bal Charytatywny w Zamku TOPACZ – KUP BILETY!

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Urodzinowy Bal Charytatywny w Zamku TOPACZ – KUP BILETY! została wyłączona Aktualności

Trzecie urodziny obchodzi Fundacja Cząstka Ciebie! Z tej okazji, 26 kwietnia, w zamku Topacz odbędzie się kolejna, trzecia już edycja Balu Charytatywnego, który ma na celu zebrać fundusze na kosztowną rehabilitację dla podopiecznych.

I Bal Charytatywny 2017 fot. mat. prasowe

Bal Charytatywny, który zgodnie z zeszłorocznym założeniem, odbędzie się ponownie w pięknej i eleganckiej oprawie Zamku Topacz. Uczestnikom balu zagwarantowana zostanie fantastyczna zabawa taneczna, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych, artystycznych atrakcji. Wszystko po to, aby przede wszystkim zebrać fundusze na kosztowną rehabilitację podopiecznych fundacji.

Wzorem ubiegłych lat, bal może być dla Państwa idealnym miejscem na spotkanie biznesowe – nad salą balową, na antresoli zostanie zaaranżowane miejsce na rozmowy. Wspaniały prowadzący, kolacja przy dźwiękach zespołu grającego na żywo oraz występy gwiazd umilą Państwu wieczór. Jak na prawdziwy Bal przystało, będzie wiele muzyki i tańca oraz doznań artystycznych.

W trakcie Balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki oraz innych interesujących, wartościowych przedmiotów, a dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony na specjalistyczne leczenie Podopiecznych Fundacji Cząstka Ciebie.

Więcej o  Fundacji: TUTAJ

Film z I Balu Charytatywnego: ZOBACZ

 

Idea Balu:

Prezes Fundacji, Pani Monika Majchrzak, która przez swój charakter pracy powiązana jest z chorymi dziećmi oraz ich rodzinami, w których niepełnosprawni podopieczni wymagają stałej opieki, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce:) i założyła Fundację, która pozyskuje fundusze podczas zbiórek, eventów charytatywnych na terenie Wrocławia i Polski. Jedną z takich właśnie inicjatyw, na którą wszyscy czekamy przez cały rok, jest III Urodzinowy Bal Charytatywny, w którym uczestniczy zawsze około 200 osób ze środowiska biznesowego, lekarskiego, prawniczego i artystycznego.

 

 

 

UWAGA:

Wielki Bal Charytatywny odbędzie się 26 kwietnia 2019r. o godzinie 19:00 w Zamku Topacz, koło Wrocławia.

Koszt udziału w Balu Charytatywnym to 250zł /os.

Zapraszamy do zapisów i zakup biletów.

Raiffeisen POLBANK

43 1750 0012 0000 0000 3491 9135

Tytułem wpłaty: Wielki Bal Charytatywny (Imię i Nazwisko)

Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu 535 007 691

Zamek Topacz ul. Główna 12, Ślęza, Godzina: 19:00, Do zobaczenia 🙂

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone