NASZ PATRONAT: Wielka Praska z Gentleman`s Rally

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Wielka Praska z Gentleman`s Rally została wyłączona Aktualności

Od kwietnia przedsięwzięcie Gentleman’s Rally to  klub, który skupia w swoim kręgu ludzi z pasją do motoryzacji i życia na wysokich obrotach. Gentleman’s Rally daje odskocznię od codzienności  i pozwala spędzić czas wśród pasjonatów samochodów. Wspólne wyjazdy w klimacie Gran Turismo to prawdziwa gratka.

mat. prasowe

Czy warto zostać członkiem klubu?

Poprzez uczestnictwo zyskujesz: – dostęp do fenomenalnych aut i spotkań z nieprzeciętnymi ludźmi o wspólnej pasji – możliwość udziału w zorganizowanych wyprawach po najpiękniejszych drogach Europy i Świata, spontanicznych przejażdżkach oraz mniejszych przedsięwzięciach, – integracje również bez udziału samochodów, za to przy szklance whisky i cygarze, – szereg zniżek i profitów wynikających z członkostwa.

Jak podkreśla Marcin Moskwiak – Warto do nas dołączyć tym bardziej, że w tym roku szykuje się bardzo dużo wspólnych wypadów!

Harmonogram  wyjazdów:

 19 IV – Wielka Praska Przygoda

 12 V –  I Urodziny GR

 23 V do 10 VI – Kanadyjska Przygoda  25 000.00 zł

 Lipiec – Złombol  1 000.00 zł

 Sierpień – Wyprawa śladami Stalkerów po Ukrainie i Czarnobylu

 Wrzesień – La Bella Italia, czyli 9-dniowa wyprawa Włoskimi przełęczami

 Październik – będzie gorący jak Dubaj, bo właśnie tam wylądujemy żeby testować samochody i górskie drogi

Listopad – Mazury, gdzie po pięknych trasach spędzimy 2 dni w osadzie funkcjonując bez ubrań, telefonów i komputerów.            Odziani tylko w skóry na chwile zapomnimy o całym świecie!

UWAGA: Już 19 – 20 kwietnia, wyjazd do naszych południowych sąsiadów. To będzie wspaniała podróż drogami między Szklarską Porębą, Harahovem i Świeradowem Zdrój. Z czego znane są Czechy i sama Praga nie trzeba mówić. Już dzisiaj zapraszamy Was na wyprawę, która na długo pozostanie w pamięci!

Koszty wyprawy:

śniadanie, – nocleg w Pradze przy samym moście Karola, żebyśmy mogli jak najdłużej korzystać z uroków Pragi, – kolacja, – wejście do klubu na Kabaret, – winieta na czeskie drogi, – jak za każdym razem pamiątkowe gadżety, Koszt wyprawy: – dla członków klubu GR 700.00 zł – dla pozostałych osób 1,000.00 zł

Szukaj Nas na fb:  TUTAJ

Czytaj Także: Gentleman`s Rally: Sportowe auta i dobra zabawa

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone