NASZ PATRONAT: Wkrótce poznamy przedsiębiorstwa fair play!

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Wkrótce poznamy przedsiębiorstwa fair play! została wyłączona Biznes

24 listopada, podczas uroczystej Gali w warszawskim EXPO XXI, nastąpi oficjalne zakończenie XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Podczas uroczystości nagrody oraz certyfikaty otrzymają firmy, które wyróżniają się rzetelnością oraz wiarygodnością.

W tym roku mija 20 lat od zorganizowania przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” pierwszej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Realizacja jubileuszowej edycji, do której zgłosiło się wiele nowych, niezwiązanych wcześniej z programem firm świadczy o tym, jak ważna w codziennej działalności przedsiębiorstw stała się etyka oraz uczciwość. Od 1998 roku ponad 2,5 tysiąca firm (licząc każdą jeden raz) uzyskało certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który wzmacnia wizerunek oraz buduje zaufanie, ułatwiając nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi, organizacjami społeczności lokalnej i regionalnej oraz innymi jednostkami.

Jubileuszowe nagrody

Do XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” zgłosiło się ponad 330 firm. Najwięcej przedsiębiorstw pochodziło z województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz śląskiego. W oparciu o przyznane w trakcie II etapu programu oceny audytorów, klientów i kontrahentów oraz opinie pracowników firm, Kapituła Programu wyłoniła Laureatów, którzy otrzymają certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play 2017”.

Podczas oficjalnej części gali zostaną wręczone najważniejsze nagrody – Statuetki „Przedsiębiorstwo Fair Play”, które otrzyma 15 najlepszych firm w danej edycji. Zostaną wręczone też nagrody specjalne programu: Platynowe i Diamentowe Statuetki, Wyróżnienia ekologiczne, Debiuty „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a także medale dla Ambasadorów Fair Play. Z kolei tytuł „Honorowego Ambasadora Fair Play” otrzymają osoby spoza grona uczestników, szczególnie zasłużone dla programu oraz propagowania idei fair play.

Podczas XX Jubileuszowej Gali zostanie także wręczona nagroda – Semper Fidelis otrzyma ją Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „SEZUP CLIMA” Sp. z o.o., które jest w programie od 20 lat!

Nie tylko przedsiębiorstwa!

Tegoroczne wręczenie nagród Laureatom programu połączone będzie z Galą Finałową konkursów skierowanych do wyróżniających się polskich samorządów – XVI edycją „Gmina Fair Play” oraz IV edycją „Przyjazna Polska”. Konkursy te mają na celu podkreślenie różnorodności naszego kraju oraz wskazanie polskim i zagranicznym firmom gmin, w których m.in. można inwestować nie tylko bez obaw, ale przede wszystkim z sukcesem.

Jubileuszowa Gala to również okazja do poznania instytucji finansowych, które posiadają najlepszą ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas uroczystości nagrodzeni zostaną Laureaci konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”.

Bankiet, koncert i znacznie więcej…

Tegoroczną Galę poprowadzi dziennikarz znany z wielu programów TVP – Jacek Kurowski. Po części oficjalnej Galę uświetni występ gwiazdy wieczoru – zespołu Feel, który od 2005 roku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup popowych na polskiej scenie muzycznej.

Na uroczystości, oprócz przedsiębiorców, pojawią się również przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, reprezentanci sektora bankowego oraz mediów. Gala będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania swojej firmy i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Tym bardziej, że co roku przybywa na nią około tysiąca osób z całej Polski.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone