NASZ PATRONAT: Zbliża się Kongres Firm Rodzinnych

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Zbliża się Kongres Firm Rodzinnych została wyłączona Aktualności, Biznes

Od 6 lat rodzinne biznesy z całej Polski spotykają się we Wrocławiu na Kongresie Firm Rodzinnych. To ważne wydarzenie jest adresowane do osób prowadzących firmy rodzinne, właścicielskie, przyszłych sukcesorów, sukcesorek oraz pracowników tych firm. W centrum uwagi tegorocznego Kongresu będzie energia, która jest jednym z podstawowych wyzwań 2023 roku. To zarówno rozproszenie, dywersyfikacja i elastyczność w zakresie źródeł energii, ale  również umiejętność znalezienia energii do działania, nowych możliwości i inspiracji.

kongres firm rodzinnych baner

 

Program kongresu to sesje: Trendy i inspiracje  -„ Zjawiska, których nie mogą pominąć firmy rodzinne”  oraz Kierunki rozwoju współczesnych przedsiębiorstw  – „Małe jest piękne, ale … duży może więcej”, panele: Sukcesja z perspektywy pokoleń – „W imię ojca, w imię matki …”,  Energia w przyszłości  – „(….) wyłączą nam prąd w środku dnia?” .

Kongres zamknie debata na temat przyszłości firm rodzinnych w Polsce – „Należy wspierać, czy wystarczy nie szkodzić ?”

Udział w Kongresie jest bezpłatny, zapisy uczestników prowadzone są przez stronę www: www.kfr.com.pl

– Będziemy zachęcać do wspólnego poszukiwania nowej energii – poprzez inspiracje, przykłady, nowe rozwiązania technologiczne, organizacyjne i finansowe. W haśle tym mieści się również poszukiwanie par excellence nowych lub stosowanie alternatywnych źródeł energii. Poświęcimy mu osobą sesję tematyczną i zaprezentujemy możliwe technologicznie i finansowo rozwiązania przystające do potrzeb i możliwość i małych i średnich biznesów. Będziemy mówić o najważniejszych wyzwaniach dla firm rodzinnych i właścicielskich związanych głównie z poszukiwaniem energii do działania i niekonwencjonalnej energii zasilającej.  Przedstawimy najnowsze trendy rozwojowe, nowatorskie rozwiązania sukcesyjne, przykłady i nowe rozwiązania pozwalające profesjonalizować biznes rodzinny. Omówimy zastosowanie alternatywnych źródeł energii prezentując technologiczne i finansowe rozwiązania dla małych i średnich biznesów – Prof. Krzysztof Safin, dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu, twórca Kongresu Firm Rodzinnych.

Podczas Kongresu wręczone zostaną również statuetki laureatom trzeciej edycji Konkursu Promotor Przedsiębiorczości. Nagroda Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej jest znakiem jakości, rzetelności i wiarygodności firmy rodzinnej.

źródło informacji: Kongresu Firm Rodzinnych/Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone