Noc Innowacji na Politechnice Wrocławskiej – Zapisz się już teraz!

Możliwość komentowania Noc Innowacji na Politechnice Wrocławskiej – Zapisz się już teraz! została wyłączona Aktualności, Nauka

O roli sztucznej inteligencji w rozwoju nauki, o matematyce jako orężu w walce z pandemią, o druku 3D, a także… o inwestowaniu. W ramach Nocy Innowacji 2021 na PWr czekają wykłady, prezentacje i prelekcje, zarówno online, jak i stacjonarnie. Wstęp na wszystkie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

politechnika wrocławska, logo

Wydarzenie zaplanowano na 9 października, a naukowcy z uczelni przygotowali osiem wydarzeń, z których trzy odbędą się stacjonarnie.

Jarosław Gruszka z Wydziału Matematyki opowie o najistotniejszych aspektach inwestowania („O inwestowaniu w akcje… i nie tylko”), Bartosz Kawa z Wydziału Elektroniki, Mikrosystemów i Fotoniki odkryje tajemnice druku 3D („Precyzyjny druk 3D”), a dr hab. Janusz Szwabiński z Wydziału Matematyki wyjaśni, jak można wykorzystać matematykę do walki z pandemią („Jak śledzić pandemię i nie zwariować, czyli o matematycznym modelowaniu epidemii”).

Noc_Innowacji_2021 na politechnice wrocławskiej grafika

Udział w festiwalowych wydarzeniach jest darmowy. Na poszczególne pokazy obowiązują zapisy, które prowadzone są do piątku, 8 października, do godz. 13.00.

Program dostępny jest na stronie: https://wroclaw.tech/noc-innowacji-2021-pwr

źródło informacji: https://wroclaw.tech/dla-mediow

https://pwr.edu.pl/fcp/JGBUKOQtTKlQhbx08SlkATxYCEi8pMgQGS39TBF9bWCECWR1pXhs_W3dN/1/public/news_team/pdf/att_2021_10_5_noc_innowacji.pdf

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone