Nowi najemcy w Sky Tower

Możliwość komentowania Nowi najemcy w Sky Tower została wyłączona Aktualności

Halla Holdings Corporation oraz Nuvalu Polska Sp.z o.o. to nowi najemcy przestrzeni biurowych we wrocławskim biurowcu Sky Tower należący do LC Corp SA.

Nowy najemca Halla Holdings Corporation to ogromna koreańska firma działająca w branży automotive, która zdecydowała się na otworzenie jednego ze swoich oddziałów właśnie we Wrocławiu. Na siedzibę oddziału firma wybrała biuro na 14 piętrze Sky Tower.
Z początkiem czerwca umowę najmu podpisała również spółka Nuvalu Polska Sp.z o.o. która specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Kompleks Sky Tower oferuje swoim użytkownikom duży, podziemny parking, centrum fitness, kręgielnię, bogatą strefę food court, taras widokowy. Należy wspomnieć, że parterze i pierwszym piętrze budynku znajduje się pasaż handlowy oraz zaplecze gastronomiczne tj. restauracje i kawiarnie.
Najlepszym atutem biurowca jest jego lokalizacja. Położony w samym centrum we wrocławskiej dzielnicy Krzyki jest świetnie skomunikowany (linie autobusowe i tramwajowe) z całym miastem  i w niedalekiej odległości od  od dworców PKP i PKS. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4.

Więcej informacji na: www.skytower.pl

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone