Olga Zerkal, Consulting Director w EWIGOL Consulting

Możliwość komentowania Olga Zerkal, Consulting Director w EWIGOL Consulting została wyłączona Aktualności, Biznes

Wschodnioeuropejskie Biznes Forum  (WBF) 2018 odbędzie się dniach 20-23 listopada 2018 na Stadionie Wrocław. Jego głównym założeniem jest nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz wymiana doświadczeń zawodowych. W konferencji weźmie udział ponad 250 delegatów z 10 krajów europejskich.  Program imprezy skierowany jest do przedsiębiorców i inwestorów z Europy Wschodniej i Azji Środkowej, którzy chcą rozbudować istniejący biznes lub stworzyć nowy na terenie Polski i krajów UE.

Olga Zerkal, Consulting Director w EWIGOL Consulting

 

Będzie to wydarzenie wysokiej rangi, na które zaproszono przedstawicieli małych, średnich i dużych firm, inwestorów z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Gruzji, Armenii, Litwy, Finlandii, Szwecji, Niemiec, Czech, Belgii oraz Hiszpanii.

Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni eksperci z dziedziny inwestycji, dotacji unijnych, prawa i doradztwa biznesowego.

Program WBF 2018 przewiduje wiele godzin intensywnego networkingu, praktyczne prezentacje od guru biznesu, rozmowy w kuluarach i wiele możliwości budowania kontaktów biznesowych.

Głównymi tematami WBF 2018 będzie –biznes w Polsce i Europie oraz  główne trendy gospodarcze i biznesowe w Polsce. Nie zabraknie dyskusji o tendencjach na rynku lokalnym i decyzjach inwestycyjnych w 2018 r

Podczas Wschodnioeuropejskiego Biznes Forum 2018 będzie możliwość promocji własnej firmy dla ponad 200 przedsiębiorców oraz pozyskania klientów i kontrahentów, z którymi można nawiązać długotrwałe relacje biznesowe. Jest to niezwykła okazja, aby odwiedzić stoiska wystawców i zapoznać się z propozycjami od liderów w dziedzinie bankowości i usług finansowych, doradztwa finansowego, zarządzania aktywami, doradztwa podatkowego, prawa podatkowego, rejestracji firm, księgowości i audytu, imigracji i legalizacji, ekspertów od nieruchomości i inwestowania.

Jest to szansa, która pozwoli osobiście komunikować się i wymieniać się kontaktami z kluczowymi graczami rynkowymi, potencjalnymi inwestorami, klientami, liderami politycznymi i społecznymi z Polski i zza granicy.

Aby wziąć udział we Wschodnioeuropejskim Biznes Forum 2018 należy zarejestrować się poprzez stronę internetową  http://www.easteuropeforum.com.

Nie strać swojej szansy!

 

Forum w liczbach:

4 dni  – intensywnego biznesu

ponad 50 godzin – wystaw, konferencji, podróży służbowych….

ponad 30 prezentacji przeprowadzonych przez profesjonalistów z różnych branż zarządzania kapitałem

ponad 15 wystawców – banki, firmy konsultingowe, firmy rodzinne

ponad 250 uczestników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Armenii, Litwy, Gruzji, Niemiec, Finlandii, Szwecji, Czech, Hiszpanii i Belgii

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone