OSIEDLE KOMEDY: Nowe mieszkania na wrocławskim Jagodnie – kolejny etap

Możliwość komentowania OSIEDLE KOMEDY: Nowe mieszkania na wrocławskim Jagodnie – kolejny etap została wyłączona Aktualności, firma tygodnia, Mieszkania

Dom Development rozpoczął sprzedaż czwartego etapu Osiedla Komedy powstającego na wrocławskim Jagodnie. Do oferty dewelopera trafiło kolejnych 128 mieszkań, które zostaną oddane do użytku w trzecim kwartale 2023 roku. W jednym z budynków inwestor zaplanował wspólną przestrzeń dla mieszkańców – z wielofunkcyjną salą i miejscami coworkingowymi do pracy.

Osiedle Komedy - etap 4

Osiedle Komedy – etap 4 fot. Dom Development S.A

Inwestycja Dom Development powstaje u zbiegu ul. Artemskiej z ul. Drabika na wrocławskim Jagodnie. Całe osiedle tworzyć będzie sześć 4- i 5-piętrowych budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi. Pierwszy etap został już ukończony i przekazany klientom. Z początkiem przyszłego roku zakończone zostaną prace w drugim etapie. Aktualnie trwa budowa trzeciego etapu, a inwestor rozpoczyna właśnie sprzedaż lokali etapu czwartego.

Łącznie, w dwóch nowych budynkach, dostępnych będzie 128 mieszkań o powierzchni od 33 do 90 m² oraz trzy lokale usługowe, a także 134 miejsca w garażu podziemnym. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki z tarasem, natomiast te zlokalizowane na piętrach loggie lub balkony.

Wspólna przestrzeń do pracy i wypoczynku

Dodatkowo, w jednym z nowych budynków inwestor zaplanował wspólną przestrzeń dla mieszkańców całego Osiedla Komedy – z wielofunkcyjną salą, miejscami coworkingowymi do pracy, toaletą i aneksem kuchennym.

– Jagodno jest dzielnicą chętnie wybieraną przez mieszkańców Wrocławia. Zależy nam, by nasi klienci znaleźli tutaj nie tylko najlepszą przestrzeń do życia i wypoczynku, ale także do budowania wzajemnych relacji, czy do pracy, która w dzisiejszych czasach często wykonywana jest zdalnie. Dlatego zaplanowaliśmy stworzenie wspólnej przestrzeni, która służyć będzie mieszkańcom całego osiedla – mówi Marek Szmidt, dyrektor sprzedaży Dom Development Wrocław.

Zielone rozwiązania: rekreacja i czystsze powietrze

Inwestycja Dom Development to także tereny rekreacyjne, w tym zielony dziedziniec oraz plac zabaw dla najmłodszych z wyjątkową ścieżką aktywności w formie toru przeszkód. Jego kolejne etapy powstają wraz z rozbudową osiedla, a każdy z nich ma własny motyw przewodni – równowaga, zwinność, odwaga, precyzja oraz orientacja w terenie.

W ramach czwartego etapu inwestor zaplanował również ekologiczne rozwiązania.

– Jesteśmy odpowiedzialnym deweloperem, dla którego ważny jest zarówno komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, jak i także szeroko pojęty zrównoważony rozwój. Wiemy, jak ważna dla przyszłości naszej planety jest bioróżnorodność, więc chcemy dołożyć swoją cegiełkę dla jej zachowania – stąd pomysł ustawienia domków dla owadów oraz starannie zaprojektowanej roślinności w przestrzeni osiedla. W trosce o miejski ekosystem nasze budynki będą wyposażone w zielony dach. Takie rozwiązanie wpływa na poprawę lokalnego klimatu, i prowadzi do tego, że oddychamy czystszym powietrzem – dodaje Iwona Kołodziejczyk, prezes Dom Development Wrocław.

Źródło biuro prasowe Dom Development Wrocław

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone