Ostatni w tym roku nabór do mikroGRANTÓW – można otrzymać nawet 5 tys. zł

Komentarzy (0) Kultura

Od 1 do 15 sierpnia będzie trwał ostatni już w tym roku nabór do mikroGRANTÓW ESK 2016. Piętnasta edycja skoncentrowana będzie na działalności lokalnej, odbywającej się poza Starym Miastem. Maksymalna kwota wsparcia finansowego dla pojedynczego projektu to 5 000 zł brutto.

mikroGRANTY ESK Wrocław 2016 to program współorganizacji projektów, w którym każdy może zrealizować swój pomysł na działania z rozmaitych dziedzin sztuki, animacji i edukacji kulturalnej, aktywizacji społecznej oraz wszystkie inne o charakterze kulturotwórczym.

W mikroGRANTACH mogą wziąć udział: pełnoletnie osoby fizyczne, nieformalne grupy osób fizycznych z dorosłym przedstawicielem, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Maksymalna kwota wsparcia finansowego dla pojedynczego projektu to 5 000 zł brutto. Poza tą kwotą można również liczyć na wsparcie w różnego rodzaju problematycznych kwestiach, np. w działaniach administracyjnych, prawnych, logistycznych lub promocyjnych.

15 edycja mikroGRANTÓW będzie skoncentrowana przede wszystkim na działalności lokalnej, odbywającej się poza centrum Wrocławia.

Więcej informacji o programie można znaleźć w tym miejscu. Wszystkie dokumenty aplikacyjne można z kolei pobrać stąd.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *