Pierwsze urodziny DoubleTree by Hilton Wrocław

Możliwość komentowania Pierwsze urodziny DoubleTree by Hilton Wrocław została wyłączona Aktualności, Kultura

Hotel DoubleTree by Hilton Wrocław obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji, 11 sierpnia odbędzie się uroczystość, adresowana do wszystkich wrocławian. W planach m.in. plenerowy koncert, słodkie upominki i konkursy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

– W ciągu minionego roku odwiedziło nas ponad 65 tysięcy gości – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw. – Były to zarówno osoby przyjeżdżające do Wrocławia w celach biznesowych, jak i turyści, doceniający doskonałą lokalizację naszego hotelu, w ścisłym centrum miasta.

Hotel zajmuje pierwszą pozycję w rankingu serwisu TripAdvisor wśród 74 zlokalizowanych we Wrocławiu obiektów.

Z okazji urodzin, hotel przygotował rozliczne atrakcje dla swoich gości i nie tylko. W piątek, 11 sierpnia, pierwsza trójka dzieci urodzonych 10 sierpnia 2016 r. (czyli w dniu otwarcia hotelu), które po godz. 15:00 odwiedzą Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, otrzyma w prezencie 1-dniowy pobyt dla rodziny ze śniadaniem. Pozostałe roczne maluchy mogą natomiast liczyć tego dnia na mały prezent, a ich opiekunowie na babeczkę i kawę.

Na godz. 17:00 zaplanowano natomiast urodzinową odsłonę OVO Patio Chillout, a o 19:00 na zebranej publiczności zaprezentuje się zespół More Wine Please. Będzie można także poczęstować się lampką wina Prosecco w specjalnej, urodzinowej cenie oraz wygrać nocleg w hotelu. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie podczas hotelowego birthday party i opublikować je w mediach społecznościowych.

– Chcemy podziękować mieszkańcom miasta zarówno za ciepłe przyjęcie, jak i za to, że tak chętnie spędzają czas w OVO Bar & Restaurant – mówi Matthias Herd. – To dla nas prawdziwy zaszczyt gościć ich w naszym hotelu.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone