Ponad 500 firm weźmie udział w Biegu Firmowym i FRRuuu – Rowerowej Grze Miejskiej! Zapisy trwają

Możliwość komentowania Ponad 500 firm weźmie udział w Biegu Firmowym i FRRuuu – Rowerowej Grze Miejskiej! Zapisy trwają została wyłączona Aktualności, Sport

Jak efektywnie zaktywizować zespoły firmowe? Aktualnie trwają zapisy do jednych z największych wydarzeń integracyjnych dla środowiska biznesowego w Polsce. Bieg Firmowy, czyli charytatywna sztafeta biegowa, odbędzie się 13 maja. Uczestnicy Rowerowej Gry Miejskiej FRRuuu wyjadą na ścieżki rowerowe Wrocławia i Warszawy, we wrześniu. Oba wydarzenia niosą za sobą wartość dla lokalnej społeczności.

Bieg Firmowy fot. organizator biegu Compani

Bieg Firmowy fot. organizator biegu compani

Pobiegnij i wesprzyj 12. małych bohaterów Fundacji Everest!

Bieg Firmowy jest charytatywną sztafetą biegową dla pracowników firm, w której każdy zawodnik 5-osobowej drużyny, ma do pokonania dystans 5 km w szczytnym celu. Projekt wpisany jest w DNA Wrocławia już od 11 lat! Związane z nim wartości umacniane są od ponad dekady. Dla wielu wrocławskich przedsiębiorstw, udział w wydarzeniu to już tradycja. W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział blisko 12 000 biegaczy z ponad 520 firm z całej Polski.

11. edycja Biegu Firmowego odbędzie już 13 maja! Uczestnicy pobiegną stacjonarnie we Wrocławiu oraz dołączą do pomocy z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu aplikacji.

Charytatywna sztafeta ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Everest, poprzez integrację środowiska biznesowego oraz promowanie zdrowego trybu życia wśród pracowników.

Co nowego w Biegu Firmowym?

W Biegu Firmowym zadeklarowało udział już blisko 150 firm! Hasco-Lek z Grupy Hasco, czyli wieloletni uczestnik wydarzenia, w tym roku powraca w roli Sponsora Głównego! Dzięki tej współpracy, już w maju, tysiące uczestników ruszy w pogoń w szczytnym celu.

Bieg Firmowy wspiera w tym roku aż 12 małych bohaterów – dzieci z niepełnosprawnościami z Fundacji Everest, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i ich jedyną szansą na sprawniejsze życie jest kosztowna, intensywna rehabilitacja oraz leczenie. Dużą rolę odgrywa tu również wsparcie firm: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, Frisco, Multisport czy MPWiK #PijKranówkę.

Z Biegiem Firmowym zadbasz również o środowisko! 11. edycja spełnia założenia eko i less-waste, dzięki nowemu pakietowi GREEN RUN. Uczestnicy pobiegną w koszulkach z materiałów przyjaznych środowisku, a za każdego uczestnika z tym pakietem, zostanie posadzone drzewo.

Wydarzenie jest przyjazne rodzinom z dziećmi. Zgodnie z wieloletnią tradycją, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala we Wrocławiu, czyli krótki bieg dla dzieci, z którego cały dochód zostanie przekazany na podopiecznych Fundacji Everest.

Nie zatrzymuj się po Biegu. Wsiądź na rower we FRRuuu!

Równolegle trwają zapisy do 3. edycji FRRuuu – największej integracji rowerowej dla pracowników firm w Polsce. Gra miejska pozwala na aktywizację zespołów firmowych w eko-integracji, gdyż za każdego uczestnika, posadzone będzie jedno drzewo. Gra miejska to jednodniowy event, w którym drużyny mają do pokonania około 25-kilometrową trasę pełną wyzwań i zadań.

Poprzednie edycje FRRuuu to aż 2600 posadzonych drzew! Nie zatrzymuj się po Biegu Firmowym i przygotuj się na jesień pełną wrażeń. FRRuuu odbędzie się stacjonarnie w dwóch miastach w Polsce:

  • 09.09.2023 r. – we Wrocławiu

  • 16.09.2023 r. – w Warszawie

Jak dołączyć do Biegu Firmowego i FRRuuu?

Zapisz drużyny firmowe! Bilety w cenie regularnej znajdziesz na www.biegfirmowy.pl i www.rajdrowerowy.pl.

Ilość miejsc jest ograniczona! Po wyczerpaniu puli regularnej, ceny ulegną zmianie.

Realizatorem obu wydarzeń jest firma Compani, która projektuje i realizuje wydarzenia, jako kompani firm w drodze do team buildingu i zrównoważonego rozwoju. Event house realizuje wydarzenia pod kątem celu biznesowego i dowozi wartość w projektach CSR. Dba o uczestników, klientów, partnerów oraz ekologię.

FRRuuu – Rowerowa Gra Miejska fot. mat. prasowe Firma Compani

źródło informacji: mat. prasowe firma Compani

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone