Poznaj tajniki skutecznego copywritingu

Możliwość komentowania Poznaj tajniki skutecznego copywritingu została wyłączona Biznes

Tworzenie atrakcyjnych treści to wyzwanie, przed którym stają wszyscy, działający w świecie reklamy i marketingu. O tym, jak tworzyć interesujące komunikaty, opowie podczas specjalnego szkolenia Maciej Kwaśniewicz, specjalista ds. public relations związany z Imaginarium. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia w Idea Hub Wrocław.

Podczas spotkania uczestnicy poznają reguły, o których warto pamiętać tworząc teksty oraz nauczą się konstruować treści łączące zarówno atrakcyjną formę, jak i zawartość merytoryczną. Dowiedzą się również w jaki sposób wykorzystywać techniki pozwalające skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorcy i zatrzymać ją na dłużej. Prowadzący szkolenie, Maciej Kwaśniewicz udowodni, że podczas tworzenia wszelkiego rodzaju komunikatów nie zawsze wystarcza kreatywność – niezbędna jest także znajomość kilku istotnych zasad.

Maciej Kwaśniewicz jest doświadczonym copywriterem oraz specjalistą ds. public relations, a realizowane przez niego projekty z zakresu custom publishing nagradzane były m.in. Szpaltami Roku. Obecnie jest odpowiedzialny za komunikację i działania marketingowe Imaginarium – Wrocławskiego Centrum Wirtualnej Rzeczywistości.

Warsztaty „Copywriting dla przedsiębiorców” odbędą się 13 grudnia w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem: www.copywritingdlaprzedsiebiorcow.evenea.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone