Rum Love Festiwal vol.3 – Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce

Możliwość komentowania Rum Love Festiwal vol.3 – Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce została wyłączona Aktualności, Kultura

Najbardziej aromatyczny festiwal zaraża Polskę pasją do rumu

Blisko 1300 uczestników, 300 gatunków alkoholi i 35 wystawców z całego świata. Dwa dni warsztatów, koncerty oraz niezapomniana atmosfera. Tak było w zeszłym roku na Rum Love Festiwal we Wrocławiu. Czym nas zaskoczą organizatorzy tym razem?

Już po raz trzeci w dniach 7 i 8 czerwca 2019 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce.

W czasie festiwalowego weekendu odbędą się liczne warsztaty, szkolenia, degustacje. Wszystkie czekające na gości atrakcje bez wątpienia pobudzą zmysły i ukażą prawdziwy i często nieznany świat rumu.

Stolica Dolnego Śląska na kilka dni stanie się także narodową stolicą rumu. Poza Rum Love Festiwal organizatorzy stworzyli również niesamowite miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia, gdzie pasja tworzenia łączy się z modą, klasyką oraz powrotem do przeszłości – BlackBeard Barber&Barrel House.

To nowoczesne, urządzone w loftowym stylu miejsce, w którym można nabyć limitowaną edycję rumu, poradzić się ekspertów i znawców sztuki barmańskiej, ale również spędzić czas w wyjątkowej, industrialnej przestrzeni. Podczas gdy gość delektuje się drinkiem, barber może zająć się pielęgnacją włosów i brody.

W BlackBeard oprócz klasycznego rzemiosła, odbywają się także szkolenia, prelekcje, degustacje i prezentacje głównie na temat rumu i whisky. Jest to z pewnością unikalne miejsce, którego atmosfery trzeba po prostu posmakować.

Serdecznie zapraszamy na Rum Love Festiwal 07-08 czerwca do Wrocławia, a także do odwiedzenia strony internetowej www.rumlovefestiwal.com oraz www.blackbeard.com.pl.

Fb:

https://web.facebook.com/events/307074776824038/

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone