Ruszyły zapisy do Firmowego Rajdu Rowerowego, czyli najlepszej integracji firmowej tej jesieni!

Możliwość komentowania Ruszyły zapisy do Firmowego Rajdu Rowerowego, czyli najlepszej integracji firmowej tej jesieni! została wyłączona Biznes

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mają wyjątkową okazję do wzięcia udziału w pierwszej rowerowej grze miejskiej, skierowanej do firm. Wydarzenie odbędzie się 18 września, a organizatorzy przewidują blisko 1000 uczestników, z ponad 100 firm.

Firmowy Rajd Rowerowy

Firmowy Rajd Rowerowy fot. mat. prasowe

FRRuuu to wydarzenie o charakterze rowerowej gry miejskiej, w której udział biorą zarówno pracownicy, jak i zarządy firm. 4-osobowe drużyny firmowe ruszają w podróż po Wrocławiu, w trakcie której czeka na nich 10+ dedykowanych zadań. Zadania są tematyczne i wymagają współpracy w grupie. Uczestnicy rozwiązują je za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. 

Wydarzenie ma na celu dostarczyć pozytywnych doświadczeń i emocji pracownikom firm, w ramach świeżego, nowoczesnego eventu. Ma także za zadanie podkreślać świadomą dbałość o środowisko oraz zrównoważony rozwój. Event promuje jazdę na rowerze jako sposób na środek lokomocji mieszkańców miasta, a także formę rekreacyjnej aktywności fizycznej. Niemniej istotnymi elementami akcji są działania skupione wokół obszarów well-being pracowników, CSR, zdrowia i team buildingu.

Firmowy Rajd Rowerowy

Firmowy Rajd Rowerowy fot. mat. prasowe

Organizatorzy podkreślają również ważny aspekt wydarzenia, tj. jego bezpieczeństwo – zarówno w kontekście bezpiecznej jazdy na rowerze jaki organizacji aktywności w dobie pandemii. Uczestnicy m.in. będą poruszać się specjalnie wytyczoną trasą oraz zobligowani będą do posiadania kasku. W kontekście pandemii organizator przygotował m.in. bezpieczną, rozproszoną formułę eventu, minimalizującą możliwość spotkań zbiorowych, a także środki higieny osobistej dla uczestników.

Premierowa edycja wydarzenia odbędzie się 18 września we Wrocławiu, potrwa od 3 do 5 godzin. Weźmie w niej udział blisko 1000 pracowników z ponad 100 firm. Edycja 2021 odbywa się we Wrocławiu, a organizatorzy zapowiadają event w kolejnych miastach już w 2022 roku.

Firmowy Rajd Rowerowy

Firmowy Rajd Rowerowy fot. mat. prasowe

Zapisy trwają na https://sklep.rajdrowerowy.pl/. No to FRRuuu! 

Organizatorem wydarzenia są twórcy Biegu Firmowego – Compani.

Sponsorami wydarzenia są Carex, Scalo, Shimano oraz Specialized. 

Partnerami wydarzenia są Bike Republic, ETNO, Kaufland, NextBike oraz Posadzimy.pl.

Źródło: https://www.rajdrowerowy.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone