Ryanair ogłosił nowe loty z Wrocławia – kierunek Faro i Podgorica

Możliwość komentowania Ryanair ogłosił nowe loty z Wrocławia – kierunek Faro i Podgorica została wyłączona Aktualności

Wcześniej Ateny a teraz portugalskie Faro i Podgorica w Czarnogórze, jako nowe kierunki turystyczne z Wrocławia.  Irlandzkie linie Ryanair uruchomią połączenia od kwietnia 2018 roku (przeloty raz w tygodniu). Do Aten samoloty z Wrocławia polecą od maja 2018 dwa razy w tygodniu.

Linie Ryanair ogłosiły swoje plany na najbliższe miesiące. We Wrocławiu planują obsłużyć 1,4 mln pasażerów. Zaproponują 33 trasy latem, w tym trzy nowości – Faro i Podgoricę (raz w tygodniu), a także ogłoszone wcześniej Ateny.

– Niskokosztowe loty do Faro i Podgoricy to zupełnie nowe możliwości dla osób, które samodzielnie organizują wakacyjny wypoczynek, a także ciekawe uzupełnienie kierunków południowych reprezentowanych u nas głównie przez Hiszpanię czy Włochy – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Różnorodność jest naszą siłą, która przyciąga pasażerów nie tylko z Dolnego Śląska, ale również Opolszczyzny, Wielkopolski i województwa łódzkiego, a nawet z dalszych regionów Polski czy z północnych Czech –dodaje.

Słoneczne Faro będzie trzecim – po Lizbonie i Porto, portugalskim kierunkiem od tanich linii dostępnym z wylotem z Portu Lotniczego Wrocław. Z kolei Podgorica będzie pierwszym czarnogórskim kierunkiem dostępnym z wylotem z Wrocławia.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone