Sierpniowy Kapitał Dolnośląski już online!

Możliwość komentowania Sierpniowy Kapitał Dolnośląski już online! została wyłączona Aktualności, Biznes

Wydanie poświęcone jest przede wszystkim powołaniu Klastra Energii Odnawialnej Wzgórz Strzelińskich oraz turystyce na Dolnym Śląsku.

Sierpniowy Kapitał Dolnośląski można pobrać za darmo w tym miejscu.

O powołaniu Klastra rozmawialiśmy z przedstawicielami dwóch gmin, wchodzących w jego skład: Jarosławem Tarankiem, wójtem gminy Przeworno oraz Wojciechem Bochnakiem, wójtem Kondratowic.

O turystycznych walorach Karkonoskiego Parku Narodowego opowiedział nam jego dyrektor, dr inż. Andrzej Raj. Z Rafałem Olejniczakiem, dyrektorem generalnym 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA rozmawialiśmy o przedsiębiorczym potencjale Wrocławia oraz o specyfice działalności kierowanego przez niego Centrum.

O tym, dlaczego współpraca jest fundamentem sukcesu, opowiedział nam dyrektor regionalny klubu WFS, Łukasz Wirt. Spotkaliśmy się także z Michałem Trębaczem, członkiem zarządu Powiatu Wrocławskiego, z którym rozmawialiśmy o niskoemisyjnych źródłach energii, z których korzysta nasz Powiat.

Oprócz tego w numerze także:

  • Chcę, aby mój program pisali mieszkańcy – wywiad z Alicją Chybicką, kierownikiem Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu;
  • Rekordowy rok Kolei Dolnośląskich;
  • Gmina atrakcyjna dla turystów i inwestorów – rozmowa z Witoldem Rudolfem, burmistrzem miasta Piechowice;

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Sierpniowy Kapitał Dolnośląski można pobrać za darmo w tym miejscu.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone