Spotkanie organizacji humanitarnych z przedsiębiorcami na Narodowym

Możliwość komentowania Spotkanie organizacji humanitarnych z przedsiębiorcami na Narodowym została wyłączona Aktualności

Polskie organizacje pozarządowe działające na płaszczyźnie pomocy humanitarnej spotkają się z przedsiębiorcami na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 11 września 2018r. Celem jaki przyświeca spotkaniu jest wymiana doświadczeń i poznanie wzajemnych oczekiwań i możliwości współpracy, na rzecz pomocy cierpiącym ludziom w regionach świata dotkniętych skutkami wojen i konfliktów wewnętrznych lub kataklizmów naturalnych.

fot. pixbay

Organizacje pomocowe, aby lepiej realizować przyjęte cele statutowe, potrzebują dostawców towarów i usług, pochodzących w szczególności z następujących branż: medycznej, farmaceutycznej oraz środków i wyrobów
medycznych, wyposażenia wnętrz: szpitali, szkół, domów dziecka ( w tym mebli i specjalistycznego sprzętu), przetworzonej żywności, w tym przetworzonych wyrobów mleczarskich, a także odzieży; cenną pomocą są także
osiedla zbudowane z namiotów, przenośne domy oraz budowa studni i innej infrastruktury bytowej.

Główną ideą aktywności jest oczywiście solidarne niesienie pomocy humanitarnej potrzebującym ale jest to również okazja dla wszystkich uczestników dzieła pomocy do promocji Polski, polskich produktów, a nade wszystko polskich przedsiębiorców.

Współpraca polskich organizacji pomocowych w polskimi przedsiębiorcami umożliwi polskim przedsiębiorcom rozszerzenie prowadzonej działalności.

Zainteresowane firmy powinny zgłosić swój akces do KIG  i wypełnić Formularz zgłoszeniowy i wysłać na adresy  e-mailowe:
mkonwicki@kig.pl i enowakowska@kig.pl

Następnie wszystkie formularze zostaną przekazane do organizatorów spotkania, którzy będą zwrotnie wysyłać zaproszenia na wrześniowe spotkanie.

Departament Pomocy Humanitarnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki wspierają organizacyjnie to wydarzenie.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone