W Teatrze Zdrojowym zabrzmi muzyka z ekranu

Możliwość komentowania W Teatrze Zdrojowym zabrzmi muzyka z ekranu została wyłączona Kultura

9 września w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się pierwszy koncert z cyklu Polanica-Zdrój Muzyki. Uczestnicy będą mogli wysłuchać m.in. melodii z „Ojca Chrzestnego”, „Indiany Jonesa”, „Rocky`ego”, „07 zgłoś się”, „Polskich dróg” czy „Skrzypka na dachu”.

Na scenie zaprezentuje się wrocławski Kwartet Pakamera, który powstał z fascynacji kinem oraz rolą, jaką odgrywa w nim muzyka. Tworzą go instrumentalistki, które na co dzień związane są z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. W swoim dorobku mają także wiele nagrań na potrzeby kina, teatru i telewizji oraz gościnne występy na płytach czołowych artystów z polskiej sceny rozrywkowej.

Projekt zespołu Pakamera „Muzyka z ekranu” prezentuje utwory pochodzące ze znanych i uwielbianych przez wszystkie pokolenia filmów i seriali w oryginalnych aranżacjach muzyków kwartetu. Program ten cieszy się dużym uznaniem publiczności, był wielokrotnie prezentowany w Filharmonii Wrocławskiej, Narodowym Forum Muzyki oraz podczas polskich festiwali filmowych.

Bilety na wydarzenie można nabyć w Teatrze Zdrojowym – Centrum Kultury i Promocji.

Muzyka z ekranu – Kwartet Pakamera

9 września 2017, g. 19

Teatr Zdrojowy w Polanicy Zdroju

www.facebook.com/

www.teatr.polanica.pl

Więcej o informacji o zespole znajdą Państwo na stronie: http://www.nfm.wroclaw.pl/zespoly/pakamera

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone