We Wrocławiu otwarto pierwszy Bricomarché | Kapitał Dolnoślaski

We Wrocławiu otwarto pierwszy Bricomarché

Komentarzy (0) Inwestycje

Supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché mieści się przy ul. Królewieckiej 72. W województwie dolnośląskim to 15 sklep tej sieci a w Polsce 150. Główne korzyści dla miasta i mieszkańców płynące  z otwarcia placówki to: ponad 30 miejsc pracy, dochody do budżetu miasta uzyskane z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami oraz liczne akcje społeczne i promocyjne dla mieszkańców.

Fot. materiały prasowe

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się 28 marca od godz. 8.00. W tym dniu na wrocławiaków czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych promocji, a także uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami: telewizorami, elektryczną hulajnogą, rowerem oraz skuterem.

– Bardzo się cieszymy, że we Wrocławiu pojawił się pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu, a nadchodzącej wiosny będzie on popularnym miejscem zakupów produktów i akcesoriów do domów i ogrodów – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z fachowego doradztwa. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego i zaangażowanego sąsiada oraz solidnego partnera w interesach.

Bricomarché w liczbach:

2 000 m2 – powierzchni sklepu

1 000 m2 – dział ogrodowy

3 – liczba kas

70 – miejsc parkingowych

Godziny otwarcia: pon.–sob. 8.00–21.00, ndz. 10.00–20.00

Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo  i Grupy Muszkieterów

Dodatkowe atuty Bricomarché:

  • ok. 28 000 tys. artykułów,

  • 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,

  • ogród zewnętrzny,

  • produkty od lokalnych dostawców m.in. rośliny,

  • pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,

  • usługa cięcia płyt

Najważniejsze akcje społeczne realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów:

  • Zbieramy krew dla Polski

  • Muszkieterowie dla Polek

  • Place Zabaw – Muszkieterowie

  • Wakacje z Muszkieterami

 Grupa Muszkieterów w Polsce

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 380 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ok. 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji Bricomarché   TUTAJ

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *