We Wrocławiu otwarto pierwszy Bricomarché

Możliwość komentowania We Wrocławiu otwarto pierwszy Bricomarché została wyłączona Inwestycje

Supermarket typu „dom i ogród”. Bricomarché mieści się przy ul. Królewieckiej 72. W województwie dolnośląskim to 15 sklep tej sieci a w Polsce 150. Główne korzyści dla miasta i mieszkańców płynące  z otwarcia placówki to: ponad 30 miejsc pracy, dochody do budżetu miasta uzyskane z podatków, współpraca z lokalnymi dostawcami oraz liczne akcje społeczne i promocyjne dla mieszkańców.

Fot. materiały prasowe

Wielkie otwarcie Bricomarché odbyło się 28 marca od godz. 8.00. W tym dniu na wrocławiaków czekało wiele niespodzianek. Pierwsi klienci mogli skorzystać z licznych promocji, a także uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami: telewizorami, elektryczną hulajnogą, rowerem oraz skuterem.

– Bardzo się cieszymy, że we Wrocławiu pojawił się pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu, a nadchodzącej wiosny będzie on popularnym miejscem zakupów produktów i akcesoriów do domów i ogrodów – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Dla klientów nowy Bricomarché oznacza sklep w bliskiej lokalizacji oferujący wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach i z możliwością skorzystania z fachowego doradztwa. Cała społeczność lokalna zyskuje natomiast przyjaznego i zaangażowanego sąsiada oraz solidnego partnera w interesach.

Bricomarché w liczbach:

2 000 m2 – powierzchni sklepu

1 000 m2 – dział ogrodowy

3 – liczba kas

70 – miejsc parkingowych

Godziny otwarcia: pon.–sob. 8.00–21.00, ndz. 10.00–20.00

Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo  i Grupy Muszkieterów

Dodatkowe atuty Bricomarché:

  • ok. 28 000 tys. artykułów,

  • 4 działy: budowlany, majsterkowanie, ogród, dekoracja,

  • ogród zewnętrzny,

  • produkty od lokalnych dostawców m.in. rośliny,

  • pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru,

  • usługa cięcia płyt

Najważniejsze akcje społeczne realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów:

  • Zbieramy krew dla Polski

  • Muszkieterowie dla Polek

  • Place Zabaw – Muszkieterowie

  • Wakacje z Muszkieterami

 Grupa Muszkieterów w Polsce

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie ponad 380 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ok. 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji Bricomarché   TUTAJ

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone