Wrocław Business Run 2018 już w sobotę!

Możliwość komentowania Wrocław Business Run 2018 już w sobotę! została wyłączona Aktualności, Sport

Drużyny na START. Już w sobotę, 2 września o godzinie 10:30 spod Hali Stulecia wystartuje charytatywna sztafeta Wrocław Business Run!  Przedstawiciele wrocławskich firm pobiegną dla Ewy, Michała, Krzysztofa i Pawła.

bieg buisnes run poprzednia edycja fot. mat. prasowe

Dochód z pakietów startowych oraz środki zebrane w akcji towarzyszącej „Pomagam Bardziej” są co roku przeznaczane na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową. Beneficjenci otrzymują wsparcie w postaci dofinansowania do zakupu nowych protez, wózka czy rehabilitacji. W ubiegłym roku we Wrocławiu udało się zebrać prawie 100 tys. złotych. Tym razem biegacze powalczą dla czterech osób.

 

Bardzo doceniam to, że znalazłam się w gronie beneficjentów Wrocław Business Run. Każdy biegacz jest dla mnie bohaterem, ponieważ pomoże spełnić moje wielkie marzenie o nowej protezie. Dzięki niej będę mogła realizować swoje pasje, takie jak fotografia czy moda. Chciałbym móc podziękować za to każdemu z osobna – wspomina wzruszona Ewa Harapin, beneficjentka Wrocław Business Run 2018

Od pierwszej edycji organizację biegu wspierają firmy mające swoją siedzibę we Wrocławiu. W tym roku są to m.in. UBS, BNY Mellon, Cu Office, Colliers International, Accor Hotels i Komunikacja Plus.

 

Jako Sponsor jesteśmy zaangażowani już od paru lat, nasi pracownicy co roku entuzjastycznie podchodzą do tej inicjatywy, z zapałem i wielką przyjemnością uczestnicząc w biegu. Staramy się zapewniać naszym pracownikom czas, narzędzia i zasoby, aby aktywnie poprawić ich ogólne samopoczucie, co z kolei pozytywnie wpływa na nich, ich rodziny, lokalną społeczność i naszą działalność – podkreśla Martin Ring, Managing Director BNY Mellon.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone