Wrocławska firma Human Partner laureatem nagrody Komisji Europejskiej!

Możliwość komentowania Wrocławska firma Human Partner laureatem nagrody Komisji Europejskiej! została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

Nagroda za doskonalenie zawodowe VET Excellence Award 2018 została przyznana wrocławskiej firmie Human Partner! Jest to wyróżnienie Komisji Europejskiej za najlepsze praktyki w kształceniu i szkoleniu zawodowym w całej Europie. Ich laureaci mają prestiż występowania jako ambasadorzy w swojej dziedzinie.

Statuetka VET

VET Excellence Awards 2018 to konkurs organizowany przez Komisję Europejską z okazji Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Wrocławska firma konsultingowo-szkoleniowa Human Partner została nagrodzona w kategorii „Training at Work”. Jest to wyraz uznania za wyjątkowo skuteczny program szkoleniowy dla pracowników. O przyznaniu statuetki w dużej mierze zadecydowały głosy internautów.

 

– Fakt, że to w nasze ręce trafiła ta prestiżowa nagroda jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że rozwijanie kompetencji pracowników jest najlepszą inwestycją w organizacji. Głęboko wierzę, że programy szkoleniowe w miejscu pracy przynoszą konkretne efekty, czego dowodem jest poziom zadowolenia i zaangażowania naszych pracowników. Jest to dowód na to, że również małe firmy potrafią odpowiednio zadbać o rozwój swoich zespołów, tworząc dla nich wysokiej jakości programy szkoleniowe. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na nas głos w ankiecie internetowej Komisji Europejskiej. A szczególnie dziękuję naszemu zespołowi, bo bez nich nasza firma nie odnosiłaby takich sukcesów – powiedziała po wręczeniu nagrody Kamila Kowalska, wiceprezes zarządu Human Partner Sp. z o.o.

Kamila Kowalska, wiceprezes zarządu Human Partner Sp. z o.o.

Nagrodę podczas uroczystej gali odbywającej się w Wiedniu wręczyła Marianne Thyssen, komisarz UE ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników. Gala, podczas której ogłoszono laureatów Vet Excellence Award 2018 zamknęła Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

 

O Human Partner Sp. z o.o.

Human Partner od 2005 roku świadczy usługi rozwojowe, adresowane głównie do sektora MŚP oraz do dużych przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym różnych branż. Filozofią firmy jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań w formie programów rozwojowych, które wspierają organizację w rozwoju i pomagają działać bardziej efektywnie na rynku. Human Partner wspiera pracę liderów i ich zespołów dostarczając metodyki oraz narzędzi, a także umożliwia dopasowanie rozwoju kompetencji pracowników do wyznaczonych celów i potrzeb w przedsiębiorstwach.  Wysoki poziom  usług szkoleniowych gwarantuje system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 oraz doświadczona kadra trenerów-praktyków, posiadających licencje na stosowanie narzędzi rozwojowych (m.in. Extended DISC, Insights Discovery). Trenerzy posługują się metodami umożliwiającymi spójne przygotowanie liderów, menedżerów i zespołu do wspólnej pracy kreatywnej, rozwiązywania problemów oraz planowania strategii.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone