Wrocławska STREFA KIBICA! Zobacz gdzie?

Możliwość komentowania Wrocławska STREFA KIBICA! Zobacz gdzie? została wyłączona Aktualności, Sport

Rozpoczynają się XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. We Wrocławiu, dla kibiców i sympatyków rozgrywek wyznaczono STREFĘ KIBICA, w której będzie można oglądać wszystkie mecze mundialu.

W STREFIE KIBICA wyznaczonej między Iglicą a budynkiem Hali Stulecia na ogromnym telebimie o wymiarach 4 na 7 metrów, mecze obejrzy 300 osób. Będzie ona otwierana 15 minut przed każdym spotkaniem. Ale to nie wszystko. Między Iglicą a Wytwórnią Filmów Fabularnych ulokowana zostanie Strefa Emocji Lotos, która zdoła pomieścić ok. 1,5 tyś. osób. Strefa Emocji będzie funkcjonować od 14.06 do 15.07.2018.

Na wszystkie osoby, które odwiedzą Strefę Emocji Lotos czeka wiele stanowisk gastronomicznych, miejsca do relaksu, a także weekendowe wieczory z DJ i koncert finałowy, podczas którego wystąpi Cleo. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych uczestników, którzy będą mogli skorzystać z licznych konkursów, animacji oraz zabaw integracyjnych – podkreśla Piotr Pasek, Wiceprezes Zarządu firmy Work Group.

 

Szczegółowy harmonogram będzie udostępniany na bieżąco na tablicy wydarzenia „Strefa Emocji Lotos” na Facebooku (https://www.facebook.com/events/2090473764500960/). 
Już dziś zapraszamy zapraszamy w:
  • Czwartek, 14 czerwca – od godziny 15:00
  • Piątek, 15 czerwca – od godziny 13:00
  • Sobotę, 16 czerwca – od godziny 11:00
  • Niedzielę, 17 czerwca – od godziny 12:00

Organizatorem Strefy Kibica jest Hala Stulecia, a jej producentem technicznym firma Work Group.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone