Wrocławski hotel DoubleTree by Hilton reprezentuje Polskę w europejskim konkursie

Możliwość komentowania Wrocławski hotel DoubleTree by Hilton reprezentuje Polskę w europejskim konkursie została wyłączona Aktualności

Obiekt, jako jedyny polski hotel, ubiega się o nagrodę w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie w prestiżowym konkursie World Travel Awards 2017.

World Travel Awards to konkurs, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą hotele, firmy oraz organizacje z branży turystycznej. Nagrody są przyznawane od 24 lat na szczeblu krajowym i kontynentalnym.

DoubleTree by Hilton Wroclaw, jako jedyny polski hotel, ubiega się o wyróżnienie w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie. Jest też jedynym obiektem na Dolnym Śląsku, który otrzymał nominację na szczeblu krajowym, w kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce.

– Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się zaznaczyć Wrocław na turystycznej mapie Europy – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.

W konkursie World Travel Awards decydują internauci – to oni z grona obiektów w całej Europie głosują na te, które wydają się im najciekawsze i najbardziej warte dostrzeżenia. Wystarczy wejść na stronę internetową organizatora, zarejestrować się i oddać głos w odpowiedniej kategorii.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone