Wrześniowa szansa na studia na PWr – trzeci nabór

Możliwość komentowania Wrześniowa szansa na studia na PWr – trzeci nabór została wyłączona Aktualności, Nauka

O godzinie 10:00 wystartowała uzupełniająca rekrutacja na Politechnikę Wrocławską. Na chętnych na stacjonarne studia I stopnia czeka ponad 800 wolnych miejsc na 28 kierunkach. Naukę można podjąć we Wrocławiu, a także w filiach w Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu.

photo by: Bartek Sadowski www.barteksadowski.pl

Trzeci nabór na Politechnice Wrocławskiej potrwa tydzień. Elektroniczny system rekrutacyjny zamkniemy w poniedziałek, 13 września, o godz. 13. Dzień później ogłosimy listę przyjętych.

 – Do wyboru są kierunki z prawie wszystkich politechnicznych wydziałów, zatem każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę, którą przygotowały nasze filie.

 

Jeśli ktoś zatem pochodzi z rejonu Legnicy, Jeleniej Góry czy Wałbrzycha ma możliwość studiowania bez zmiany miejsca zamieszkania. A do wyboru są m.in. kierunki informatyczne, związane z odnawialnymi źródłami energii czy zarządzaniem i inżynierią produkcji.

 

 – Wiemy o tym, że studia w filiach są atrakcyjne dla młodych ludzi, którzy chcą mieszkać i pracować w tej części Dolnego Śląska – dodaje Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji. – Dlatego wszystkie nasze kierunki odpowiadają na potrzeby biznesu w regionie, a programy studiów są tworzone we współpracy z lokalnymi inwestorami.

 

Wszystkie informacje o ofercie Politechniki Wrocławskiej można znaleźć na stronie serwisu rekrutacyjnego.

 

Jak przebrnąć przez proces rekrutacyjny krok po kroku radzimy tutaj

Źródło: https://pwr.edu.pl/uczelnia/aktualnosci/wrzesniowa-szansa-na-studia-12136.html

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone