Zamienili kilometry na wakacje dla dzieciaków!!!

Możliwość komentowania Zamienili kilometry na wakacje dla dzieciaków!!! została wyłączona Aktualności

Aż 12 tygodni treningów, 9,067 km. Ponad 4533 zł dla młodych, ambitnych podopiecznych z Domu Dziecka w Golance Dolnej. Taki jest bilans rywalizacji dla pracowników Uzin Utz Polska i Uzin Polska Produkty Budowlane.

Pierwszy etap zmagań polegał na pobraniu aplikacji Endomondo na swój smartfon, rejestracji i dołączeniu do znajomych UZIN Utz Polska i do akcji dla pracowników. Następnie należało używać aplikacji zawsze podczas uprawianych aktywności. Uczestnicy od 4 lutego do 30 kwietnia zamieniali kilometry na złotówki, rywalizując w takich konkurencjach, jak bieganie, bieg na orientację, chodzenie, jazda konna, jazda na rolkach, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, kolarstwo stacjonarne, narciarstwo biegowe i zjazdowe, nordic walking, pływanie, snowboard, wędrowanie oraz chodzenie i bieg po bieżni. Do najczęściej wybieranych należało bieganie, wędrówki, nordic walking oraz kolarstwo. Za każdy kilometr UZIN płacił 50 groszy.

Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: kobiety i mężczyźni. Każdy uczestnik otrzymał pas ledowy IronRun z kieszenią na smartfona. Zwycięstwo odniosły te osoby, które do końca akcji pokonały największą ilość kilometrów. Do akcji przystąpiło 28 pracowników firmy. 16 kobiet i 12 mężczyzn. Łącznie zebrano 4533,50 zł na wakacje dla dzieci z Domu dziecka w Golance Dolnej.

Zwycięzca pokonał aż 1450,56 km podczas biegania. – Każdy sportowiec, nawet ten ćwiczący amatorsko uwielbia rywalizację. Jeśli działamy w słusznej sprawie, to motywacja do aktywności jest jeszcze większa – mówi Magdalena Remiszewska. – Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekipy, dzięki której mogliśmy spełnić marzenia dzieci z domu dziecka. Z pewnością nie jest to ostatnia akcja, którą zorganizowaliśmy – podsumowuje.

28 pracowników UZIN Utz Polska i Uzin Polska Produkty Budowlane wzięło udział w sportowych zmaganiach na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Golance. Biegaliśmy, jeździliśmy rowerem i pływaliśmy zamieniając kilometry na złotówki. Podczas 86 dni zmagań w ramach Uziniady zebraliśmy ponad 4533 zł, dzięki którym dzieciaki będą mogły wyjechać na wakacje.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone