„Zaufanie i relacje z klientem – Twój zysk w biznesie” – bezpłatne szkolenie

Możliwość komentowania „Zaufanie i relacje z klientem – Twój zysk w biznesie” – bezpłatne szkolenie została wyłączona Aktualności, Biznes, Nauka, porady ekspertów

Bezpłatne szkolenie pt. „Zaufanie i relacje z klientem – Twój zysk w biznesie”, odbędzie się 10 marca 2020 r. (wtorek) w godzinach od 9.00 do 15.45, w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Organizatorem spotkania jest Dolnośląska Izba Gospodarcza oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Celem szkolenia jest przede wszystkim podniesienie świadomości każdego z nas, a w szczególności przedsiębiorcy, menadżera czy lidera organizacji w zakresie budowania relacji z klientami i pracy opartej na zaufaniu.
Sprzedajemy zawsze – albo produkt, albo usługę, albo swój czas/wiedzę. Skuteczna umiejętność sprzedaży jest bardzo ważna, ale jeszcze ważniejsze jest budowanie trwałej relacji z klientem opartej przede wszystkim na zaufaniu. Żeby biznes się rozwijał, a zysk powiększał trzeba zacząć od uświadomienia sobie w jaki sposób tworzymy relacje, jak budujemy zaufanie, na ile jestem świadoma/y swoich umiejętności komunikacji w tych obszarach.

Celem szkolenia jest zatem stworzenie takiej przestrzeni i doświadczanie w warsztatowej formie, by przyjrzeć się samemu sobie  w obszarze budowania relacji z klientem i zaufania. Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na tak ważne aspekty w budowaniu relacji jak: komunikacja, asertywność, motywacja oraz zarządzanie stresem (i jaki wpływ na to wszystko mają procesy poznawcze!)

Szkolenie kierowane jest do  każdego, kto zauważył potrzebę rozwoju osobistego w zakresie kompetencji miękkich. Szkolenie jest skierowane do każdego, kto szuka nowych pomysłów na biznes, kto chce innych, niekonwencjonalnych rozwiązań dla swoich problemów, klientów czy chce zmienić profil swojej działalności. W każdym z tych obszarów budowanie trwałych relacji i zaufanie jest kluczowe.

Szkolenie poprowadzi dr Katarzyna Niedzielska-Czyż – doktor nauk prawnych, absolwent studiów MBA w Szczecinie, absolwent studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach z certyfikatem ICF, uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z szeroko pojętych kompetencji miękkich. Wykładowca przedmiotów prawniczych i pasjonat kompetencji miękkich, w szczególności coachingu i inteligencji finansowej. Prywatnie pasjonatka jogi, mindfullness i studentka psychologii oraz psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W  celu  zapisania  się  na  szkolenie zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej   Polskiej   Fundacji   Przedsiębiorczości   (www.pfp.com.pl).
Rejestracja  na  szkolenie  jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza:
https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisz-sie-na-szkolenie?course=1809

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone