Zmiany trasy linii tramwajowej 6 i 17 od 26 marca

Możliwość komentowania Zmiany trasy linii tramwajowej 6 i 17 od 26 marca została wyłączona Aktualności

W związku z koniecznością wymiany zwrotnicy tramwajowej na ulicy Teatralnej przy skrzyżowaniu z ulicą Piotra Skargi, od 26 marca 2020 roku (czwartek) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowej i 17.

Tramwaje linii 17 od ulicy Powstańców Śląskich zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez ulicę Piłsudskiego i Kołłątaja do ulicy Piotra Skargi z pominięciem przystanku „Renoma„, „Opera” i „Park Staromiejski„.

Szóstka” jadąca z pętli Kowale w kierunku pętli Krzyki pojedzie od placu Dominikańskiego przez ulicę Piotra Skargi, Kołłątaja i Piłsudskiego i dalej ulicą Powstańców Śląskich z pominięciem przystanku „Park Staromiejski” i „Opera„.

Prace potrwają 4 dni.

Tramwaje linii 6 i 17 powrócą na swoją trasę przejazdu przez ulicę Teatralną w dniu 30 marca 2020 roku (poniedziałek).

Przypominamy też, że w związku z rozpoczęciem prac związanych z budową chodników i przejść dla pieszych w ciągu ulicy Swojczyckiej i Ludowej, od 21 marca trasy linii autobusowej 115 i 118 jeżdżą objazdami.

Autobusy linii 118 kursujące z i do Wojnowa oraz kursy linii 115 realizowane przez ulicę Miłoszycką kursują objazdem w obu kierunkach ulicą Miłoszycką z pominięciem ulicy Ludowej i przystanku „Swojczyce„, który zlokalizowany jest na ulicy Swojczyckiej pomiędzy ulicą Ludową i Chałupniczą.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone